Muppety, film, bajka
fot. Materiały prasowe/CD Projekt

Muppety już na DVD i Blu-ray

Kermit Żaba i Panna Piggy powracają w wielkim stylu na Blu-ray i DVD. „Muppety” Disneya to pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów szalonych pluszaków!
Muppety, film, bajka
fot. Materiały prasowe/CD Projekt
Obejrzyj dalsze losy kultowych pluszowych bohaterów, którym tym razem na planie partnerują takie gwiazdy jak Jason Segel (Jak poznałem waszą matkę), Amy Adams (Zaczarowana, Wątpliwość) i Chris Cooper (Adaptacja). Zobacz największe show w historii telewizji z muppetowymi gwiazdami w rolach głównych: charyzmatycznym Kermitem, pomysłowym Misiem Fazzi, zjawiskową Panną Piggy oraz debiutującym sympatycznym Walterem.
 
Podczas wakacji w Los Angeles Walter, największy fan Muppetów na świecie, oraz Gary (Jason Segel) i jego dziewczyna Mary (Amy Adams) wpadają na trop diabolicznej intrygi uknutej przez chciwego Texa Richmana (Chris Cooper), który planuje zburzyć Teatr Muppetów i wykorzystać zdobyty teren pod odwierty naftowe. Aby powstrzymać nikczemnego milionera, przyjaciele będą musieli zjednoczyć starą ekipę i skłonić Kermita, Pannę Piggy, Misia Faziego oraz resztę paczki do powrotu na scenę.
 
Nowy film z Muppetami to mnóstwo zwariowanych przygód, muppetowego humoru i gagów. A także fantastyczne piosenki, w tym nagrodzona Oscarem „Man or Muppet".
 
Jeszcze więcej rozrywki zapewnią zakręcone materiały dodatkowe dostępne na wydaniach Blu-ray i DVD. Na DVD znajdziemy „Najdłuższą kolekcję wpadek, jaką kiedykolwiek zebrano (w historii Muppetów)”. Wydanie Blu-ray to prawdziwa gratka dla największych fanów Muppetów – wśród dodatków specjalnych poza „Najdłuższą kolekcją wpadek” dostępne są tu: niewykorzystane sceny, parodie zwiastunów kinowych, komentarze audio gwiazdy „Muppetów” Jasona Segela, reżysera Jamesa Bobina i scenarzysty Nicholasa Stollera, a także przezabawny krótkometrażowy dokument „Krótki test odbiornika”, dzięki któremu widzowie dowiedzą się, jak Jason Segel, Kermit, Gonzo, Fazi, Panna Piggy i inni przygotowywali się do rozpoczęcia zdjęć. Wśród bonusów na Blu-ray znajduje się również wydłużona wersja piosenki nikczemnego Texa Richmana, który w przezabawny sposób opowie, dlaczego tak bardzo nienawidzi muppetów.
 
Na wieść o tak prestiżowym wydaniu filmu Kermit zareagował z entuzjazmem i zauważył, że zakup „Muppetów” na Blu-ray to wspaniały sposób na zaproszenie pluszaków do swojego domu bez konieczności późniejszego sprzątania po nich. Stwierdził też, że materiały z planu to prawdziwa gratka dla fanów wpadek, wygłupów i pomyłek – bo muppety nic innego nie robią. Panna Piggy była równie podekscytowana zapowiadaną edycją Blu-ray: „Teraz możecie oglądać mnie kiedy tylko zechcecie!”.

Zobacz triumfalny comeback Muppetów w produkcji pełnej niezapomnianej muzyki, żartów i śmiechu. „Muppety” to przezabawny i zakręcony film, który zachwyci ciebie i całą twoją rodzinę! Film dostępny jest od 24 maja w bardzo muppetowych cenach: 29,99 zł za DVD i 59,99 zł za Blu-ray.
 
Specyfikacja filmu na DVD:
Czas: 98min
Obraz: 16:9 widescreen (1.78:1)
Dzwięk: polski dubbing, angielski
Napisy: polskie, angielskie
Dodatki specjalne:
Materiały dodatkowe: Najdłuższa kolekcja wpadek jaką kiedykolwiek zebrano (w historii Muppetów)
 
Specyfikacja filmu na Blu-ray:
Czas: 103min
Obraz: 16:9 widescreen (1.78:1), 1080p
Dzwięk: polski dubbing 5.1 Dolby Digital, angielski 7.1 DTS-HD
Napisy: polskie, angielskie
Materiały dodatkowe: • Przegląd po łebkach: Szybki i powierzchowny materiał o tym jak powstawały
Muppety • Najdłuższa kolekcja wpadek (w historii Muppetów) • Krótki test odbiornika • U źródła zła:
Pełna wersja piosenki Teksa Richmana • Niewykorzystane sceny • Parodie zwiastunów kinowych •
Komentarz audio Jasona Segela, Jamesa Bobina, Nicholasa Stollera
 
Scenariusz: Jason Segel, Nicholas Stoller
Reżyseria: James Bobin
Obsada: Jason Segel, Amy Adams, Chris Cooper, Kermit, Piggy, Miś Fazi, Zwierzak, Gonzo, Szwedzki
kucharz
Redakcja poleca: Jak przygotować się na egzotyczną podróż z dzieckiem? [WIDEO]
Wakacyjny wyjazd to niezwykła przygoda dla całej rodziny. Jednak jednym z wyzwań, z jakim muszą się zmierzyć rodzice, jest kwestia żywienia dziecka "na mieście".
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy