Muppety, filmy dla dzieci, bajki dla dzieci, Muppety na CD, książki dla dzieci
fot. materiały prasowe

Muppety - książka i CD

Przedstawienie czas zacząć — Kermit, Piggy, Zwierzak i Gonzo wracają na scenę!
Muppety, filmy dla dzieci, bajki dla dzieci, Muppety na CD, książki dla dzieci
fot. materiały prasowe
Tak jak wiele lat temu pokolenia młodych widzów uwielbiały Muppety tak i teraz dzieci z pewnością pokochają gromadkę „pluszowych” przyjaciół. Nie sposób bowiem oprzeć się urokowi charyzmatycznego Kermita,  przesympatycznej Panny Piggy, szalonego Zwierzaka i błyskotliwego Gonza. Ta zwariowana ekipa artystyczna znów  będzie „czarować”  – tym razem za sprawą nowej książki z serii „Czytaj i słuchaj” wydawnictwa AMEET. Do „Muppetów” dołączona jest płyta CD zawierająca fragmenty oryginalnego dubbingu z filmu Disneya.  

Teatr Muppetów w zagrożeniu

Wakacje w Los Angeles na długo zostaną w pamięci  Waltera, Gary'ego i Mary. Trójka przyjaciół podczas wizyty w Teatrze Muppetów przez przypadek odkrywa chytry plan pewnego naftowego potentata Teksa Richmana. Zamierza on zburzyć teatr, by wydobywać odkrytą pod nim ropę. Walter, wielki fan Muppetów wraz ze swoim bratem i jego dziewczyną postanawiają nie dopuścić do tego. Jest tylko jeden sposób - Muppety muszą przygotować przedstawienie, by zebrać 10 milionów dolarów! Ale jak to zrobić, gdy Muppety od dawna razem nie występują, a Kermit, Piggy, Gonzo i pozostali rozpierzchli się po całym świecie?

 „Muppety” w nowym wydaniu mają wielką szansę, by podbić serca małych czytelników.

To, co wyróżnia „Muppety” to świeży i inteligentny humor. Zachwyca nie tylko Panna Piggy w roli redaktorki z ekskluzywnego magazynu o modzie czy Kermit ze swoją determinacją w działaniu, ale także miś Fozzie, które wciąż zdaje się być w doskonałej formie. W „Muppetach” oprócz zabawnych gagów i niezwykle barwnych bohaterów znajdziemy też głębsze przesłanie. Jak mówi Amy Adams, odtwórczyni roli Mary „(…) Muppety ukazują nam piękno marzeń, nadziei, dążenia do wymarzonego celu i dzielenia tych dążeń z innymi.” Przyłączmy się więc do misji grupki przyjaciół z Los Angeles i sprawmy, by świat „zmappeciał” na nowo, by także najmłodsi docenili kunszt muppetowych opowieści…
Redakcja poleca: Czytasz dziecku? Sprawdź, czy nie popełniasz tych błędów
Wszystko można robić lepiej lub gorzej. Z chwilą, gdy stajemy się rodzicami, warto jednak podciągnąć się w sztuce głośnego czytania. Po co? Po to, aby dzieci chciały nas słuchać i w przyszłości same chętnie sięgały po książki.

Nowa jakość na rynku audiobooków

„Muppety” to kolejna książka z wyjątkowej serii „Czytaj i słuchaj”, do której dołączona została płyta CD ze słuchowiskiem z oryginalnymi dialogami i efektami dźwiękowymi z filmu. Tworzy to zupełnie nową jakość na rynku wydawniczym w Polsce.

W ramach cyklu ukazały się do tej pory tak lubiane przez dzieci  tytuły jak „Auta 2”, „Toy Story / Toy Story2”, „Piękna i Bestia”, „Księżniczka i żaba”, „Król Lew” czy „Mała syrenka” (w sumie 23 tytuły).

Książki z serii „Czytaj i słuchaj” to opowieści filmowe, które dostarczając niezapomnianych wrażeń, przenoszą dzieci do świata fantazji. Pomagają im kształtować i rozumieć uniwersalne wartości, takie jak: dobro, piękno, miłość i przyjaźń. Dołączone do książek słuchowiska na płytach CD jako atrakcyjna forma przekazu treści książek, w naturalny sposób zachęcają je do czytania.
Książki z serii „Czytaj i słuchaj” to ciekawa propozycja i okazja, by wspólnie z dzieckiem czytać, słuchać opowieści i śpiewać piosenki.

Dane bibliograficzne:
Tytuł: „Muppety”
Liczba stron: 50                                                
Płyta CD
Oprawa: twarda
Format: 225 mm x 226 mm

Muppety, książki dla dzieci, audiobook dla dzieci, Muppety na CD

Muppety, babyonline.pl, TVN Style, Mamo to ja, Radio Zet
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy