Must have na zimę i jesień z dzieckiem
fot. Adobe Stock

Must-have na jesień i zimę z maluchem? Termosy i oczyszczacze powietrza!

Jesień i zima to okres, który rzuca nam wiele wyzwań. Zimno i wilgoć utrudniają funkcjonowanie i sprawiają, że powietrze wokół nas staje się mniej zdrowe, a spacery z maluchem stają się trudniejsze.
Must have na zimę i jesień z dzieckiem
fot. Adobe Stock
W jaki sposób ułatwić sobie funkcjonowanie zimą i jesienią? Sięgnąć po akcesoria, które uprzyjemnią nam ten zimny i wietrzny czas. Z wyjątkową pomocą przyjdą piękne i funkcjonalne termosy na żywność, a także sprzęt poprawiający jakość powietrza w domu.

Termos do posiłków Miniland

Ten pięknie wykonany, designerski termos posiada aż 3 warstwy izolacyjne, które sprawiają, że każdy rodzaj żywności utrzyma pożądaną temperaturę przez długie godziny! Przedmiot bardzo łatwo się czyści, co jest istotne zwłaszcza dla mam serwujących musy i przeciery.
Termos do żywności Miniland
Termos Miniland ma idealny rozmiar, dzięki czemu jest poręczny i można go zabrać ze sobą wszędzie. Torebka na termos, dołączona do zestawu, ma uchwyt, dzięki któremu obiad dla malucha może być zamontowany np. przy wózku. Torba izotermiczna dodatkowo chroni termos przed zmianą temperatury i utrzymuje ciepło lub chłód posiłków nawet ponad 12 godzin!

Z tej samej linii możesz wybrać także termosy i butelki termiczne do napojów, piękne termoopakowania czy pojemniki hermetyczne, które umożliwią zabranie na spacer np. ciepłego kakao dla malucha, gorącej herbaty dla mamy, czy nawet przekąsek.

Kolekcja termosów marki Miniland
Na tej kolekcji nie kończą się termosy i butelki marki Miniland. Do dyspozycji macie jeszcze trzy inne, równie piękne i wyjątkowe kolekcje: pierwsza z nich to Deluxe - luksusowa kolekcja termosów i butelek na napoje i termoopakowań; druga to kolekcja śródziemnomorska - posiadająca unikalny, kolorowy design, w którym znajdziemy termosy, pojemniki hermetyczne, termoopakowania, a nawet etui na smoczek; i na koniec trzecia linia ECO - inspirowana naturą, w skład której wchodzą również termosy, pojemniki hermetyczne, bambusowe zestawy do jedzenia dla dzieci czy zestawy do pielęgnacji maluszka.

Szeroka oferta termosów marki Miniland

Oczyszczacz powietrza Miniland

Oczyszczacz powietrza Miniland ma aż sześć poziomów filtrowania, które wyłapują szkodliwe cząsteczki (nawet te o wielkości do 3 mikronów!) i zapewniają maksymalnie wysoką jakość powietrza w domu. Skutecznie eliminuje kurz, roztocza, bakterie, wirusy i pochłania nieprzyjemne zapachy. Posiada także wskaźnik wymiany filtra, dzięki któremu zawsze wiesz, kiedy należy go wymienić. Oczyszczacz sprawdza się w pomieszczeniach o rozmiarze do 50 metrów kwadratowych.

Dodatkowy komfort zapewniają wyłącznik czasowy oraz dioda sygnalizująca stopień czystości powietrza za pomocą koloru.

Oczyszczacz powietrza marki Miniland

Nawilżacz powietrza/ozonator Humitouch Pure

Powietrze w twoim domu jest suche i pełne zanieczyszczeń? Nawilżacz-ozonator 2w1 (Miniland) to świetny wybór, który nie tylko oczyści powietrze i zapobiegnie roznoszeniu się bakterii, ale także wyeliminuje przykre zapachy i utrzyma optymalny poziom nawilżenia w otoczeniu. Zapewnienie prawidłowej wilgotności powietrza jest niezwykłe istotne dla śluzówki, która jest znacznie bardziej podatna na wirusy i patogeny, kiedy jest przesuszona.

Właściwości ozonujące sprzętu także znacząco poprawią wasz domowy komfort. Ozonowanie to jeden z najskuteczniejszych sposobów dezynfekcji, stosuje się je np. w celu usunięcia grzybów z powietrza, które gromadzą się w nim na skutek zbyt wielkiej wilgotności.

Sprzęt umożliwia także dodanie olejku zapachowego, a także posiada delikatne, niebieskie światło nocne, które może towarzyszyć maluchowi przy zasypianiu.


Nawilżacz i ozonator w jednym Miniland
Marka Miniland oferuje kilka modeli oczyszczaczy powietrza, które dopasujecie do wielkości pomieszczenia, w którym mają się docelowo znajdować oraz do swoich osobistych preferencji czy gustów.

Artykuł powstał z udziałem firmy Marko.

Zobacz też:
Redakcja poleca: Jak dokarmiać ptaki zimą?
Zimą ptaki, te które nie odleciały do ciepłych krajów, głodują. Trawniki pokrywa śnieg, ziemia jest zmarznięta. Trudno im zdobyć pokarm. Zobacz, jak możesz pomóc ptakom przetrwać zimę.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy