GRY
 
 

Muzyczne Mikołajki w Galerii Gniezno

10.12.2011r., godz.15.00 - 18.00 w Galerii Gniezno odbędą się muzyczne Mikołajki. Główną atrakcją tego dnia będzie wyczekiwana przez dzieci wizyta Św. Mikołaja. Wzbogaci ją premierowe wykonanie kolędy - „Gdy w Gnieźnie Bóg się rodzi”.

wydarzenia, galeria gniezno
W Galerii Gniezno zapanuje prawdziwie świąteczny klimat. Galerię odwiedzi Św. Mikołaj, a jego spotkania i zabawy z dziećmi uświetni premiera kolędy „Gdy w Gnieźnie Bóg się rodzi”. Muzyczną oprawę Mikołajek zapewni także występ dzieci ze szkoły muzycznej Yamaha oraz wspólne kolędowanie wszystkich osób uczestniczących w zabawie. Spotkanie urozmaicą liczne konkursy plastyczne, sprawnościowe, muzyczne i logiczne o świątecznej tematyce oraz zajęcia kreatywne, podczas których uczestnicy wykonają świąteczne ozdoby. W Galerii Gniezno zaplanowano także bardzo lubiane przez najmłodszych malowanie buziek oraz wykonywanie bombek z imionami dzieci. Na pamiątkę Mikołajek w Galerii Gniezno dzieci otrzymają zdjęcia ze Świętym Mikołajem.

Mikołajki w Galerii Gniezno
10 grudnia br., w godz. 15:00 – 18:00
ul. Pałucka 2, 62 - 200 Gniezno
współorganizator – Radio Plus Gniezno
Redakcja poleca: Jak odkryć talent swojego dziecka? To prostsze niż myślisz! [WIDEO]
Znając talent dziecka można go rozwijać, by w przyszłości osiągnęło sukces. Jednak trzeba go najpierw znaleźć. Dodatkowe zajęcia? Kosztowne kursy i treningi? Okazuje się, że wcale nie jest to tak trudne i drogie, jak mogłoby się wydawać. Przekonaj się sama.

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj