GRY
 
 

Muzyczny Dzień Dziecka w Centrum Janki

1.06.2012r.,godz.14.00-19.00 Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka Centrum Janki przygotowało dla najmłodszych niezapomniane spotkanie muzyczne.

centrum janki
W Dzień Dziecka, na terenie pasażu handlowego Centrum Janki, po prawej stronie od wejścia głównego odbędzie się muzyczne spotkanie dla najmłodszych. Zajęcia zorganizowane będą w ramach „Warsztatów twórczego rozwoju”. Podczas spotkania dzieci nauczą się podstawowych technik gry na bębnach afrykańskich oraz poznają ciekawostki dotyczące ich budowy i historii. Warsztaty poprowadzą instruktorzy Gminnego Ośrodka Kultury w Raszynie pod kierunkiem muzyków - Szymona Wróblewskiego oraz Piotra Iwickiego. Na koniec zajęć nastąpi najbardziej wyczekiwany przez wszystkich moment, czyli bębniarskie „jam session” dla maluchów. Z okazji Dnia Dziecka na uczestników czekają drobne upominki.
 
Zajęcia dla dzieci w wieku od 3 lat potrwają około 30 – 40 minut. Będą rozpoczynały się o pełnych godzinach zegarowych, rozpoczynając od godz. 14.00. Spotkania zakończą się o godz. 19.00. Akcja odbędzie się na terenie pasażu handlowego, po prawej stronie od wejścia głównego do Centrum Janki. Wstęp jest bezpłatny. Organizatorzy zapewniają instrumenty do nauki.

Wstęp bezpłatny
 
Muzyczny Dzień Dziecka
Centrum Janki, pasaż handlowy, na prawo od wejścia głównego
ul. Mszczonowska 3, 05-090 Janki k/Warszawy
Redakcja poleca: Czy łatwo jest powrócić do pracy po ciąży? [SONDA ULICZNA]
Zapytaliśmy przechodniów, czy powrót do pracy po ciąży jest łatwy. Jesteście ciekawi odpowiedzi? Zobaczcie sondę!

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj