kobieta słucha muzyki w ciąży
fot. Fotolia

Muzyka pomaga w ciąży – słuchaj playlisty Babyonline na TIDAL

Jesteś w ciąży zmęczona i rozdrażniona? Potrzebujesz relaksu, ale nie wiesz, co ci pomoże? Wypróbuj pomysł z terapią muzyczną. Posłuchaj muzyki, która wycisza, relaksuje i uspokaja – specjalnie dla Ciebie ułożyłyśmy playlistę na TIDAL.
Martyna Pstrąg
kobieta słucha muzyki w ciąży
fot. Fotolia
Słuchanie muzyki w ciąży wpływa dobrze nie tylko na przyszłą mamę, ale również na rozwój dziecka – zostało to udowodnione naukowo. Poza tym, muzyka sprzyja ukojeniu nerwów, a jak wszystkie wiemy, stresu w ciąży  nie brakuje, a zalecenia są takie by go unikać. Postaraj się jak najwięcej odpoczywać. Pomoże ci w tym relaks z muzyką, która oprócz ukojenia nerwów, wywoła również na twojej buzi uśmiech.

Ciąża, to okres w którym najlepiej słuchać… pozytywnej muzyki. Taka właśnie jest playlista Babyonline – naszpikowana hitami wywołującymi uśmiech na twarzy!

Naszą składankę przesłuchasz w TIDAL, serwisie muzycznym, który pozwala cieszyć się 40 milionami utworów, legalną muzyką bez reklam nawet na 3 urządzeniach, także bez połączenia z internetem. W ramach oferty „Nielimitowana muzyka za darmo” w Play, operator daje swoim klientom serwis TIDAL na dwa lata za darmo.
Redakcja poleca: Dziecko chodzi na palcach – czy to norma, czy zaburzenie? [WIDEO]
Przyczyn, dlaczego dziecko chodzi na palcach, może być wiele – od niegroźnych po powody chorobowe, np. porażenie mózgowe lub obciążenia genetyczne. Chodzenie na palcach u dziecka wymaga konsultacji ze specjalistą, aby w razie potrzeby wdrożyć leczenie.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy