GRY
 
 

5 powodów, dla których dzieci kochają My Little Pony

Za co dzieci i rodzicie kochają kucyki pony? Zbadaliśmy ten fenomen. Zobacz co odkryliśmy

MLP.png

1. Są zabawne

Tak bogatej mimiki mógłby pozazdrościć im niejeden aktor. Sprawia ona, że te małe kucyki potrafią wyrazić całą paletę emocji i reakcji – często z komicznym skutkiem. Co najważniejsze – mają do siebie dystans. Dzięki temu nawet z największych opresji wychodzą z uśmiechem i pokazują, że potknięcia i błędy to nic złego. Poza tym umówmy się - w świecie, w którym są smoki, magiczne moce i latające kucyki naprawdę trudno jest być śmiertelnie poważnym.
Redakcja poleca: Kucyki: fryzura dla dziewczynki - wideo
Prosta fryzura dla dziewczynki na co dzień i od święta. Zobacz, jak zrobić urocze zawijane kucyki.

2. Są odważne 

Nie ma wyzwania, z którym by sobie nie potrafiły poradzić. Pokazują przy tym, jak ważna jest praca zespołowa i wsparcie przyjaciół. Dzięki temu wychodzą cało z każdej opresji. Dzielnie bronią tego, w co wierzą i co jest dla nich ważne. Dodatkowo udowadniają, że prawdziwa odwaga nie ma nic wspólnego z brakiem strachu, ale z działaniem mimo niego.

3. Są przyjacielskie

Są żywym przykładem tego, że przyjaźń to magia i pokona nawet największe przeciwności. W końcu paczka to paczka i niezależnie od okoliczności powinna trzymać się razem. My Little Pony doskonale pokazują, że bliscy, na których można liczyć w każdej sytuacji to skarb, o który warto dbać.

4. Są magiczne 

Latanie, czarowanie i rzucanie zaklęć muszą robić wrażenie. Im są bardziej spektakularne – tym lepiej. Nic dziwnego, że magiczne kucyki zaczarowały swoich młodych fanów. W końcu kto z nas nie marzyłby o wyścigach między chmurami, otwieraniu drzwi siłą woli lub rozmowach z prawdziwym smokiem?

5. Są sobą 

Wielkie oczy, kolorowe grzywy i te kopytka – tych kucyków po prostu nie da się nie kochać. Każdy z nich jest na swój sposób wyjątkowy i to jest w nich najwspanialsze. Popełniają błędy i są czasami niezdarne, ale to sprawia, że uwielbiamy je jeszcze bardziej. W końcu gdyby wszyscy byli doskonali i tacy sami, to byłoby bardzo nudno!


Zatęskniliście za kucykami i chcielibyście mieć je w domu? Nic prostszego. My Little Pony – magiczna kolekcja przeniesie Was w świat magii i prawdziwej przyjaźni. Dzięki niej będziecie mogli lepiej poznać świat tych kolorowych postaci i krok po kroku zbudować własne Ponyville.Co dwa tygodnie w czwartek na małych i dużych fanów czeka barwny świat kucyków MY LITTLE PONY. W każdym tomie z serii MY LITTLE PONY - magiczna kolekcja znajdą oni nie tylko wciągające opowiadania, lecz także porywające zadania i komiksy, domek do składania i mnóstwo naklejek i figurkę MY LITTLE PONY!W kioskach można znaleźć już tom pierwszy zatytułowany "Księżniczka Celestia" i to w promocyjnej cenie - tylko 12,99 zł.

Z kolei już w ten czwartek 7 grudnia szukajcie tomu drugiego o tytule "Pinkie Pie”. Znajdziecie tam figurkę różowego kucyka Pinkie Pie, domek do złożenia, naklejki oraz wielką mapę Ponyville.

Zobacz też:
Magiczna Kolekcja MY LITTLE PONY
 

Doładuj
Przeładuj