Katar u dziecka
fot. Adobe Stock

Na pomoc małym noskom!

Poznaj sprawdzony sposób na walkę z dziecięcym katarkiem!
Katar u dziecka
fot. Adobe Stock
Początek jesieni nie jest łatwym okresem dla mam. Chłodniejsze dni zwiastują dziecięce przeziębienia i infekcje. Jak pomóc maluszkowi w walce z nielubianym katarem? Na pomoc małym noskom przychodzi SOPELEK 3+, uznany i sprawdzony produkt do odciągania wydzieliny z nosa u dzieci. 

SOPELEK 3+ to innowacyjny polski produkt, który skutecznie  i bezpiecznie pozwala usunąć zalegającą wydzielinę z noska maluszka. Może być bezpiecznie stosowany od pierwszych dni życia.

sopelek
Aspirator SOPELEK 3+ pomoże zarówno w okresie choroby, jak i w codziennej higienie - systematyczne czyszczenia noska pozwala na zapobieganie i ograniczenie infekcji górnych i dolnych dróg oddechowych. 

Produktu SOPELEK 3+ można używać na 2 sposoby: za pomocą ust i za pomocą odkurzacza! Obie metody są równie bezpieczne i skuteczne. Odciąganie wydzieliny z noska za pomocą ust może służyć zarówno do codziennej higieny jak i do usuwania zalegającej wydzieliny. Świetnie sprawdza się, gdy jest późny wieczór, kiedy to nie możemy włączać odkurzacza (cisza nocna w bloku), albo jesteśmy poza domem. Wtedy możemy zabrać aspirator ze sobą (np. w podróż). Użycie odkurzacza znacznie lepiej się sprawdzi przy usuwaniu bardzo gęstej wydzieliny (odciąganie takiej wydzieliny może być bardzo trudne do wykonania za pomocą ust). Dzięki obu funkcjom możemy swobodnie korzystać z aspiratora w domu oraz w podróży. 

Korek wkładany do adaptera ma innowacyjny otwór redukcyjny. Dzięki temu siła ssania przenoszona z węża od odkurzacza do adaptera jest redukowana. Nie ma obaw o bezpieczeństwo noska :) 

sopelek

SOPELEK 3+ składa się z aspiratora - ergonomicznego cylindra, wężyka z ustnikiem oraz wymiennej końcówki idealnie dopasowanej do delikatnego noska niemowlaka. W zestawie znajduje się również 10 jednorazowych filtrów zabezpieczających, podkłady higieniczne               oraz adapter umożliwiający podłączenie aspiratora do odkurzacza (dołączony jest specjalny wężyk). Całość zapakowana jest w poręczne pudełeczko, które można nosić w torbie   i mieć cały czas pod ręką. 

Sopelek 3+ to w 100% POLSKI Produkt dostępny na rynku od 2004 roku. Sopelek jako jedyny aspirator posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego. Jest:
  • SKUTECZNY,
  • HIGIENICZNY,
  • PROSTY W OBSŁUDZE,
  • BEZPIECZNY.

Więcej informacji o produkcie: www.sopelek.info.pl

Materiał promocyjny Sopelek
Redakcja poleca: Jak radzić sobie z katarem u niemowlaka [WIDEO]
Przez zapchany nosek niemowlę nie może spokojnie oddychać, spać ani jeść. Zobacz na filmie jak radzić sobie z zapchanym noskiem u maluszka.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy