GRY
 
 

Na zakończenie wakacji teatrzyk o smoku

Nie masz pomysłu jak świętować z dzieckiem ostatni weekend wakacji? Zabierz je na przedstawienie zatytułowane „ Co mogą smoki a czego nie - zaraz dowiesz się”. Dla dzieci Teatr Otwarty w Krakowie przygotował szereg atrakcji.

fot. Teatr Otwarty Kraków
Przedstawienie teatralne w dwóch odsłonach z udziałem trójki aktorów, to wesoła historię przyjaciół Smoczka Obiboczka i Skrzacika Pomponika mieszkańców leśnej polany. Zapraszamy na zabawne sytuacje, w których nasi mali bohaterowie okazują się nieposłusznymi i niegrzecznymi nicponiami, a w efekcie i tak wszystko kończy się dobrze. Kultura osobista, dobre wychowanie, a w szczególności czytanie i poznawanie książek oraz tajemnicza biblioteka, z tym wszystkim nasi mali bohaterowie muszę się zmierzyć. Towarzyszyć im w tym będą Pan Anatol Bibliotekarz Znakomity, Waldemar Ojciec Smok, Nauczyciel Papug Dziób i inne postaci naszej edukacyjnej bajki, których poznacie już niebawem oglądając to wspaniałe przedstawienie. Widowisko zawiera zarówno elementy teatru żywego aktora jak i teatru kukiełkowo lalkowego. Podczas trwania spektaklu dzieci występują na scenie, stają się bohaterami bajki, uczestniczą w tworzeniu, co daje im niezapomniane wrażenia wspaniałej zabawy, po przedstawieniu dzieci poznają kulisy teatru.

Kiedy: 30 sierpnia, sobota, godz. 15.15
Gdzie: Teatr Otwarty w Kinoteatrze Wrzos, Zamoyskiego 50, Kraków.
Impreza biletowana.
Tel. kasa biletowa (12) 6561050, (500)289881.

Czytaj także: Z kulturą od dziecka.

Redakcja poleca: Dlaczego nasza redakcja angażuje się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy?
Nie tylko wrzucamy pieniądze do puszek, ale same z tymi puszkami chodzimy. Czasem my, a czasem nasze dzieci. Poznaj powody, dla których redakcja mamotoja.pl wspiera WOŚP.
Doładuj
Przeładuj