Szklane naczynia ze Słodziakami
fot. AdobeStock/biedronka.pl/mamotoja.pl

HIT! Naczynia ze Słodziakami za jedyne 6,99 zł w Biedronce

To prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników tych uroczych maskotek.
Milena Oszczepalińska
Szklane naczynia ze Słodziakami
fot. AdobeStock/biedronka.pl/mamotoja.pl
Słodziakowe szaleństwo trwa! Niedawno pisałyśmy o tym, że Gang Słodziaków w postaci nowych maskotek powraca do sieci sklepów Biedronka, ale okazuje się, że popularny dyskont ma dla dzieci więcej miłych niespodzianek. W tym tygodniu w ofercie znajdują się szklane naczynia ze Słodziakami. Są bardzo ładne i kosztują dosłownie kilka złotych. Maluchy będą zachwycone!

Kolekcja Słodziaków wciąż się powiększa

Od 26 sierpnia do 17 listopada po raz kolejny możecie zbierać punkty, które następnie wymienicie na pluszowe Słodziaki. W tej edycji do wyboru są borsuk Bartek, nietoperz Nikodem, dzięcioł Dominik i sarenka Hania, sześć Słodziaków Juniorów: pszczółka Pola, lis Lucuś, zajączek Zuzia oraz miniaturowe: nietoperz Nikoś, dzięciołek Dominiczek i sówka Zosia.

Oprócz samych maskotek, w ofercie Biedronki znajdziecie też różne gadżety z tym uwielbianym przez dzieci motywem. W tym tygodniu możecie np. kupić szklane naczynia ze Słodziakami. Do wyboru są:
  • kubeczki o pojemności 250 ml,
  • talerzyki deserowe,
  • miseczki-salaterki.
Szklane naczynia ze Słodziakami z Biedronki
Wszystkie naczynia sprzedawane są po 6,99 zł za sztukę, dostępne są różne wzory. Kupując zestaw składający się z trzech elementów, zapłacicie niecałe 21 zł. Przyznacie, że to świetna cena, prawda? Radość dziecka z pewnością będzie gwarantowana, bo który malec nie cieszyłby się z zastawy ozdobionej jego ulubionymi postaciami?

Naczynia ze Słodziakami mogą być doskonałym prezentem dla tegorocznych początkujących (i nie tylko) przedszkolaków, np. w nagrodę za dzielne spędzanie czasu w nowym miejscu lub na zachętę, jeśli pierwsze dni w przedszkolu są dla dziecka wyjątkowo trudne. Z uwagi na materiał wykonania naczyń i ryzyko stłuczenia nie polecamy ich jednak dla najmłodszych. 
Gang Słodziaków wciąż się rozrasta i wciąż możliwość uzupełniania kolekcji o nowe maskotki cieszy wszystkie maluchy. Teraz do słodziakowych gadżetów dołączyły szklane naczynia. Przypominamy, że na rynku dostępna jest też książka pt. „Co się stanie na leśnej polanie, czyli wesołe przygody Gangu Słodziaków”. Natomiast na kanale YouTube piosenka „Co u Słodziaków” niezmiennie pozostaje hitem wśród dziecięcych przebojów.

Wasze dzieci też kochają Słodziaki i wszystko, co z nimi związane? Dajcie znać w komentarzach, czy was też dopadło słodziakowe szaleństwo!

Źródło: biedronka.pl [content:0_26310,0_25742,0_27359,0_27363:CMNews]  
Redakcja poleca: Jak przygotować dziecko do pójścia do przedszkola? [WIDEO]
Aby dobrze przygotować dziecko do pójścia do przedszkola, należy umożliwić mu wcześniejszy kontakt z innymi dziećmi oraz pozwolić na poznanie przedszkola, do którego będzie uczęszczało. Warto również czytać książki o przedszkolu dla dzieci, a także – o czym często rodzice zapominają – zadbać o swoje pozytywne nastawienie, to też ma duże znaczenie!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy