GRY
 
 

Nadciągają kumulusy - warsztaty teatralne dla dzieci

18.03.2012r., Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego zaprasza dzieci na warsztaty teatralne.

teatranki, Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego

godz.10.00 2-4 lata
godz.12.00 4-6 lat
prowadzenie: Krystyna Bocheńska, Karolina Pluta

Nadciągają kumulusy
Słońce, deszcz, mgła, wiatr, burza, grad, bezchmurne niebo i tęcza będą nam towarzyszyć w niedzielny poranek i wczesne popołudnie. Pogoda potrafi zaskakiwać - zmieniać się niczym w kalejdoskopie. Co zrobić, gdy nagle błękitne niebo zostaje zasłonięte grubą warstwą chmur, czy można je przegonić? Kto decyduje o tym, kiedy ma świecić słońce, a kiedy jest czas na ulewę? Gdzie schować się przed burzą? Jak szybka jest błyskawica? I dlaczego ktoś ciągle buja w obłokach? Podobnych pytań może pojawić się jeszcze więcej. W końcu to zimowo - wiosenne przesilenie...

TEATRANKI to warsztaty teatralne dla dzieci oraz ich rodziców i opiekunów. Zajęcia, prowadzone przez aktorów, muzyków, pedagogów teatru i animatorów kultury, mają na celu poznanie teatru poprzez zabawę teatralną. Teatranki inspirują i zachęcają uczestników do wspólnego teatralnego eksperymentowania, dzięki któremu obie strony poznają się we wspólnej zabawie. Warsztaty rozwijają wyobraźnię dzieci oraz uwrażliwiają na sztukę. Do każdych zajęć teatralnych są dołączone zajęcia plastyczne.

Bilet rodzinny: 30-40 zł, rezerwacje »
m- ce: Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego, ul. Jazdów 1

Redakcja poleca: Zobacz, jak Anna Dereszowska znalazła talent w sobie i co odkryła u swojej córki! [WIDEO]
"Szkoliłam rysunek, bo miałam być architektem" – mówiła aktorka podczas spotkania w Akademii 5.10.15. Zdradziła jedną ważną rzecz, która pomogła jej znaleźć klucz do tego, co chce w życiu robić!

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj