Edyta Pazura
fot. Instagram

Edyta Pazura pozuje nago w wannie. Wystylizowała ją córka

Edyta Pazura pokazała, jaki makijaż zrobiła jej Rita. Lubicie takie kreatywne zabawy z dziećmi?
Dominika Bielas
Edyta Pazura
fot. Instagram
Edyta Pazura jest szczęśliwą mamą Amelii, Antoniego oraz Rity. Celebrytka od kilku lat aktywnie relacjonuje życie swoje i swojej rodziny w mediach społecznościowych. Obserwatorki bardzo chwalą, że ukazuje życie takim, jakie jest, bez zbędnego lukru. Odważnie opowiada o problemach i trudach, ale na Instagramie nie brakuje także uroczych czy zabawnych fotografii. Zupełnie jak codzienność każdego rodzica, bywa poważnie i wesoło. 

Piękna mama

Ostatnio celebrytka umieściła w sieci zdjęcie, na którym pokazuje, jak wystylizowała ją najmłodsza córka. Edyta Pazura pozuje naga w wannie, na głowie ma koronę z gąbki, a na twarzy zielone i niebieskie ślady. „Złota rączka” – podpisała fotografię Edyta Pazura.
 

Obserwatorzy nie szczędzili miłych komentarzy:
„Ale śliczna księżniczka, cudny makijaż Pani Edyto”;
„Doskonałość roku jej wysokość Rita 2021”;
„Myślę, że powinnaś zmienić makijażystkę, biorąc pod uwagę taki talent w domu”;
„Naturalność sama w sobie bez plastikowego fałszu i lansu. Serdeczne pozdrawiam i życzę pani wszystkiego, co najlepsze”.

Dzieci uwielbiają takie zabawy z rodzicami, korzystnie wpływają one na więź z dzieckiem, w dodatku są bardzo kreatywne. Nie każdy rodzic jednak lubi tak brudne zabawy. Może faktycznie najlepiej wziąć przykład z Edyty Pazury i takim zabiegom oddawać się w wannie. Łatwiej będzie posprzątać, a zabawa przednia! A wy lubicie takie brudne zabawy z dziećmi? 

Źródło: Instagram

Zobacz także:
Redakcja poleca: Jak zrobić statki z butelek i korka
Lubicie zabawy z wodą i nad wodą? mamy dla was super pomysł. Obejrzyjcie film i zróbcie statki z butelek i korka. Świetny pomysł na zabawę dla małych i dużych.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy