Basia Kurdej-Szatan pokazała nagi brzuch w ciąży
fot. Instagram/kurdejszatan/kolaż mamotoja.pl

Nagi brzuch Kurdej-Szatan TUŻ PRZED PORODEM. Fan: „Piękne zdjęcie, ale po co pokazywać je całej Polsce?”

Ostatnie zdjęcie aktorki na Instagramie wzbudziło ogromne zainteresowanie. Gwiazda wygląda w ciąży rewelacyjnie, nie da się ukryć, ale czy tak odważne zdjęcia nadają się do pokazywania publicznie?
Milena Oszczepalińska
Basia Kurdej-Szatan pokazała nagi brzuch w ciąży
fot. Instagram/kurdejszatan/kolaż mamotoja.pl
Basia Kurdej-Szatan jest już gotowa do porodu. Ostatnio podzieliła się z fanami zdjęciami z sesji zrobionej w bardzo zaawansowanej ciąży. Jedno z nich, na którym aktorka pozuje z zupełnie nagim brzuchem, wywołało niemałą sensację. Większość komentujących zachwycała się tym, jak pięknie wyszła ta fotografia i jak obłędnie gwiazda wygląda w ciąży. Pojawiły się jednak również głosy, że choć nie można odejmować zdjęciu uroku, to pokazywanie tak intymnych kadrów jest przekroczeniem granicy. A wy jak uważacie?

Basia Kurdej-Szatan pozowała z nagim brzuchem w ciąży

Aktorka zdecydowała się pokazać światu, jak wygląda jej brzuch dosłownie na chwilę przed porodem. Rzeczywiście ma powody do dumy, bo jej ciążowe krągłości wyglądają pięknie, a ona sama wręcz kwitnie w stanie błogosławionym. Do zdjęcia z nagim brzuchem dodała opis: „To co mały... pykniemy ten porodzik raz dwa?”, potwierdzając tym samym, że spodziewa się syna i pokazując, że nie czuje strachu przed porodem.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

Pod odważnym zdjęciem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Fani i znajomi gwiazdy nie szczędzili jej komplementów. Rzeczywiście aktorka prezentuje się zjawiskowo, co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Jedna z fanek napisała nawet: „Od razu widać, że chłopiec, bo mama piękna. Dziewczynka odbiera urodę, a chłopiec dodaje energii” (choć oczywiście taki pogląd jest mitem, wciąż wiele osób uważa go za prawdę).

Natomiast nie każdemu spodobało się to, że celebrytka pokazała ciążowy brzuch w całej okazałości. Jeden z fanów skomentował: „Piękne zdjęcie, ale po co pokazywać je całej Polsce? Wszystko dla wszystkich. Czy nie lepiej zostawić coś dla sobie i bliskich?”. Ktoś inny dodał: „Hmmm. Warto jednak pamiętać, że lepiej czegoś nie zrobić niż zrobić. Poprzednie zdjęcie by wystarczyło. Zasadą jest, że mniej znaczy więcej” – wskazując na to, że poprzednie zdjęcie aktorki z tej samej sesji było piękne i nadawało się do upublicznienia, w przeciwieństwie do tego.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)


Źródło: Instagram

Zobacz także:
Redakcja poleca: Basia Kurdej-Szatan jest już w 5. miesiącu ciąży. Dlaczego tak długo ją ukrywała?
Aktorka wiedziała o swoim stanie błogosławionym już od dawna, ale miała ważny powód, by nie dzielić się radosną nowiną zbyt szybko. Teraz jest już spokojna.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy