GRY

Anna Lewandowska Influencerką Roku w konkursie Bizneswoman Roku 2017!

Nagrody Bizneswoman Roku rozdane! Influencerką Roku została Anna Lewandowska, a Kobietą Sztuki Katarzyna Kozyra. Kogo nagrodzono i wyróżniono w pozostałych kategoriach?
Anna Lewandowska
fot. ons
Gala wręczenia nagród w IX edycji konkursu Bizneswoman Roku. Statuetki i wyróżnienia zostały wręczone w dziewięciu kategoriach: Liderka w Korporacji, Moja Firma, Start-up Roku, Pomysł na Biznes, Kobieta w Nowych Technologiach, Nauka i Biznes oraz Male Champion of Change, w której po raz pierwszy nagrodzeni zostali mężczyźni działający na rzecz różnorodności i wspierania kobiet. W głosowaniu internautów wyłoniono Influencerkę Roku. Przyznano także nagrodę Grand Prix Kobieta Sztuki. Poznaj nazwiska laureatek i laureatów tej prestiżowej nagrody. 

Zwyciężczynie konkursu Bizneswoman Roku 2017

Do tej edycji konkursu Bizneswoman Roku zgłoszono ponad 260 kandydatek! Po wnikliwej analizie zgłoszeń w poszczególnych kategoriach jury wyłoniło laureatki w następujących kategoriach:
Redakcja poleca: Ania Lewandowska podpowiada jak ćwiczyć w ciąży – film
Jakie ćwiczenia w ciąży są bezpieczne, a jakie nie? Swoje sposoby na ból pleców w ciąży i wzmocnienie organizmu zdradza Ania Lewandowska, trenerka osobista – obejrzyj film!

Influencerka Roku 

Influencerką Roku w konkursie Bizneswoman Roku 2017 została Anna Lewandowska. W głosowaniu internetowym na portalu Sukces Pisany Szminką zdobyła 35 proc. wszystkich głosów internautów. Nagrodę odebrała bardzo wzruszona mama Ani.
 

W uzasadnieniu werdyktu napisano: inspiruje kobiety do zmiany stylu życia i większego dbania o siebie. Na swoim blogu i w mediach społecznościowych, które śledzi ponad 3 miliony osób, radzi jak zmotywować się do wysiłku, pokonać wyzwania, zbudować pewność siebie. Pokazuje, że każda z nas może być mistrzynią. 

Sprawdź, jaki talent sportowy ma córka Ani Lewandowskiej!
 

Kobieta Sztuki

Nagrodę Grand Prix Kobieta Sztuki otrzymała Katarzyna Kozyra, o której zrobiło się głośno już w 1993 roku za sprawą jej pracy dyplomowej - Piramida zwierząt przedstawiała ustawione jedno na drugim, spreparowane ciała zwierząt: konia, psa, kota i koguta.
 

"Udowodniła, że sztuka może stać w kontrze do zasad tworzonych przez społeczeństwo. Że to dzięki artystkom i artystom mamy szansę zobaczyć świat bez przyjmowania powszechnego, interesownego puntu widzenia. Że to artyści stwarzają możliwość wyjścia poza rzeczywistość stworzoną przez systemy i formacje społeczne" – uzasadniały w laudacji Marta Czyż, Beata Gessel, Natalia Sielewicz i przewodnicząca jury specjalnego, dr Ewa Łabno-Falęcka. 

Liderka w korporacji

Nagrodę w kategorii Liderka w Korporacji zdobyła  Barbara Sobala, Wiceprezes Zarządu Citi Handlowy.

Dresik w arbuzy Klary Lewandowskiej i jeszcze więcej super modnych dresów dla maluszków!

Moja Firma

Dominika Kozarzewska, prezes zarządu Grupy Producentów Owoców "Polskie Jagody", otrzymała wyróżnienie w kategorii Moja Firma. Nagroda główna powędrowała do Katarzyny Kolmetz, z firma POLIPACK, pracującej z największymi podmiotami z branży kosmetycznej, spożywczej  i farmaceutycznej. 

Start-up Roku 

Nagrodę główną w tej kategorii otrzymała Sara Koślińska, Limitless. W niecały rok start-up, który był tylko pomysłem zmieniła w firmę, która zdobywa prestiżowe nagrody i kolejnych klientów na całym świecie.  

Zobacz ulubione bluzy dzieci gwiazd.

Pomysł na Biznes 

Nagrodę w kategorii Pomysł na Biznes odebrała Joanna Uszok, założycielka "PETSI the dog's out fun". Z tej nagrody najbardziej ucieszyli się zapracowani właściciele psów ucieszą się, że planuje rozwój biznesu w kolejnych miastach. 

Sprawdź, jaką rasę psa najlepiej wybrać dla dziecka.

Kobieta w Nowych Technologiach 

Wyróżnienie w tej kategorii przyznano Pauli Januszkiewicz, założycielce i prezesce CQURE. Nagrodę główną w kategorii Kobieta w Nowych Technologiach przyznano Annie Wójcickiej, współzałożycielce i prezesce Warsaw Genomics. Dzięki rozwiązaniu, które współtworzy, możliwe jest szybkie i bardziej skuteczne diagnozowanie wielu chorób, w tym nowotworów. Innowacyjne algorytmy, które opracowała z zespołem w ramach projektu BadamyGeny.pl, pozwalają wykonać badanie nawet kilkanaście razy taniej, dzięki czemu jest bardziej dostępne i umożliwia profilaktykę większej liczbie osób.  

Kodowanie przedszkolaków - czy dziecko może zostać programistą?

Nauka i Biznes 

W tej kategorii jury konkursowe przyznało dwa wyróżnienia i jedną nagrodę główną. Dwa równorzędne wyróżnienia otrzymały: Iga Wasiak, pomysłodawczyni metody otrzymywania nanocząsteczek polisacharydowych do podawania leków przeciwnowotworowych, oraz Bożena Tyliszczak i Agnieszka Sobczak-Kupiec – naukowczynie z Politechniki Krakowskiej i ekspertki od biomateriałów i nanotechnologii.

Nagrodę główną w kategorii Nauka i Biznes przyznano  prof. Marii Siemionow. Naukowczyni działa w zakresie chirurgii rekonstrukcyjnej o międzynarodowej renomie. Bada i wprowadza innowacyjne terapie wspomagające transplantację narządów.

Male Champion of Change 

W tej kategorii jury zdecydowało o przyznaniu trzech równorzędnych nagród dla: Roberta Biedronia, Sławomira S. Sikory, i Sebastiana Drzewieckiego. Finaliści w kategorii Male Champion of Change mają na swoim koncie wybitne zasługi w zakresie budowania różnorodności oraz wspierania kobiet. Nagrodę specjalną za całokształt działań na rzecz kobiet otrzymał Przemysław Gdański, Prezes BGŻ BNP Paribas.- Ogromnie gratuluję wszystkim finalistkom, laureatkom i laureatom. Jestem ogromnie szczęśliwa i dumna, że co roku w tym konkursie możemy pokazać tak niezwykłe kobiety, które tak wiele już osiągnęły, a przecież kolejne, wielkie sukcesy na pewno jeszcze przed nimi. Za rok X, jubileuszowa edycja konkursu. Zgłoszenia będziemy przyjmować od września. Już dziś zapraszamy wszystkie przedsiębiorcze kobiety do dzielenia się historiami swoich firm i biznesowych sukcesów – podsumowała Olga Kozierowska, prezeska Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką i pomysłodawczyni konkursu.

Matki pomagają córkom przy porodzie - 15 niesamowicie emocjonalnych zdjęć 

O konkursie

Ogólnopolski Konkurs Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku od 9 lat nagradza przedsiębiorcze Polki. Otwiera przed nimi możliwości rozwoju, pozyskania partnerów biznesowych oraz inwestorów. Nagłaśnia ich sukcesy na skalę ogólnopolską i tworzy sieć kobiecego networkingu. Wszystko po to, aby przyczynić się do wzmocnienia roli kobiet w życiu gospodarczym Polski.

Fundacja Sukcesu Pisanego Szminką jest największą społecznością kobiet przedsiębiorczych w Polsce. Jej misją jest kompleksowe wspieranie kobiet, dostarczanie im fachowej wiedzy niezbędnej do rozwoju osobistego i zawodowego oraz motywowanie ich do podejmowania odważnych działań. Współzałożycielkami fundacji są: Olga Kozierowska oraz Olga Zarachowicz.

Zobacz też:

Ocena (1 ocena)

5.0
Więcej:
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Wiosna - ach to ty!

Ze świata nauki