GRY
 
 

Nagrody w konkursie "Ważne debiuty" - Mama wraca do pracy

Autorki wybranych listów otrzymają laktator elektroniczny IQ oraz smoczki do uspakajania – kolorowe zwierzaczki 6-18m (2 szt).


Laktator Philips AVENT IQ
zaprojektowany z myślą o wygodzie i efektywnym odciąganiu pokarmu. Jako jedyny na rynku posiada inteligentną pamięć IQ, która uczy się od Ciebie indywidualnego rytmu i siły odciągania pokarmu, zapamiętuje ustawienia, by automatycznie odciągać pokarm, tak jak chcesz. W zestawie m.in. izolowana torba podróżna, wkładki chłodzące oraz 2 pojemniki do przechowywania pokarmu.

Dodatkowo w zestawie znajduje się:
- elegancka termo-torba z mikrofibry umożliwiająca wygodne przenoszenie laktatora
- butelka Philips AVENT 260 ml
- woreczek przechowywania mleka w lodówce
- zamienny zestaw: nakrętka ze smoczkiem i kapslem
- 2 podstawki zabezpieczające sterylną lub zużytą nakrętkę ze smoczkiem
- 2 dyski uszczelniające
- 2 podstawki/osłonki lejka
- zasilacz na baterie
- 2 wkładki żelowe pozwalające dłużej utrzymać temperaturę schłodzonego mleka
- zestaw pozwalający przekształcić laktator IQ w laktator ręczny


Smoczki uspokajające Philips AVENT zapewniają przepływ powietrza wokół smoczka, dbając o delikatna skórę dziecka. Symetryczna gumka umożliwia naturalny i prawidłowy rozwój zgryzu, dziąseł i podniebienia, niezależnie od sposobu włożenia smoczka do buzi. Wszystkie smoczki wyposażone w plastikowe osłonki.

Nagrodzone mamy – te, które wzięły udział w siódmej części konkursu, ale i te, które wezmą udział w kolejnych – będą się ubiegać o tytuł Debiut Roku!


Redakcja poleca: Jak odkryć talent swojego dziecka? To prostsze niż myślisz! [WIDEO]
Znając talent dziecka można go rozwijać, by w przyszłości osiągnęło sukces. Jednak trzeba go najpierw znaleźć. Dodatkowe zajęcia? Kosztowne kursy i treningi? Okazuje się, że wcale nie jest to tak trudne i drogie, jak mogłoby się wydawać. Przekonaj się sama.

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj