Mała Miss Eden Wood
fot. screen www.plotek.pl

Najbardziej znana Mała Miss: „Miałam nieszczęśliwe dzieciństwo”

Dziewczynka przez lata zaspokajała chore ambicje matki.
Milena Oszczepalińska
Mała Miss Eden Wood
fot. screen www.plotek.pl
Pamiętacie Eden Wood? To była najbardziej znaną Małą Miss. W wieku kilku lat zrobiła karierę, stała się rozpoznawalna na całym świecie, bogata… i nieszczęśliwa. Dziś przyznaje, jak naprawdę wyglądało jej dzieciństwo.

Jak Mała Miss Eden Wood wspomina dziecięce lata?

Dziewczynka dziś jest już nastolatką, w lutym skończyła 12 lat. Choć jako dziecko zebrała ponad 300 nagród i wyróżnień w konkursach piękności, nie wspomina dzieciństwa najlepiej. W jednym z wywiadów padły nawet gorzkie słowa. Eden wyznała: „Wszystkie korony trzymam w domu, przypominają mi o tym, że byłam nieszczęśliwym dzieckiem”.

Teraz Eden nadal pracuje w show biznesie, zajmuje się głównie modelingiem, ale od przeszłości stara się odciąć. Chce osiągnąć coś więcej, niż tylko nagrody za urodę. I to wcale nie naturalną…
Redakcja poleca: Co pyli w lipcu: co pyli teraz i pod koniec lipca? Lista roślin i okresy pylenia [WIDEO]
W lipcu pyli kilka roślin i grzybów, które mogą sprawić, że alergia mocno się nasili. Najintensywniej w lipcu kwitnie pokrzywa, trawy oraz grzyby. Pylenie innych roślin zmienia się na przestrzeni całego miesiąca. Jeśli więc sprawdzisz, co pyli na początku i pod koniec lipca, lepiej przygotujesz się na okresy pylenia.

„Zabawa” w Małą Miss zrujnowała jej psychikę

Eden jako czterolatka pojawiła się w serialu o małych miss "Toddlers and Tiaras". W wieku 6 lat została autorką książki... Swoją twarzą promowała zabawki, meble dziecięce. A wszystko to, by zaspokoić chore ambicje matki. To ona, a nie sama Eden, pchała dziewczynkę do świata show biznesu. To ona pozwalała na to, by jej kilkuletnia córka startowała w konkursach piękności w pełnym makijażu, sztucznych rzęsach i nierzadko wyzywających strojach, gdzie inne, równie małe uczestniczki miały np. zakładane sztuczne pośladki i piersi lub koronkowe kostiumy… To wszystko nie mogło nie wpłynąć na delikatną psychikę małej dziewczynki.

Na szczęście z pomocą przyszła jej była menadżerka. Kobieta ujawniła fakty, które jednoznacznie oskarżały matkę Eden. Wyszło na jaw np. to, że dziewczynka była wyzywana przez matkę i bita ścierką po całym ciele. Matka chciała w ten sposób uodpornić córkę na ból.

Okazuje się, że za śliczną, uśmiechniętą buźką małej laleczki kryła się drastyczna historia. Jak myślicie, czy takie konkursy piękności dla małych dzieci w ogóle powinny się odbywać?  

Zobacz też: Kontrowersyjne wybory Małej Miss już w Polsce

Źródło: plotek.pl
Oceń artykuł

Ocena 3 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy