fot. Fotolia.pl

Tego nie rób starając się o dziecko! - zobacz zabawny film

Zostawianie moczu w szklance od drinka po zrobieniu testu na owulację, klikanie w telefonie podczas rutynowego odbycia stosunku w dni płodne - zobacz ranking najgorszych rzeczy, które zdarza się robić parom starającym się zajść w ciążę.
Aneta Grinberg
Starania par o zajście w ciążę z czasem przestają być tylko romantycznymi kolacyjkami, zamieniającymi się w namiętnie spędzone noce. Zobacz komiczny film o dwójce ludzi, którzy podjęli decyzje o zajściu w ciążę. W bardzo zabawny sposób pokazuje jak zmienia się z czasem ich stosunek do siebie, seksu z każdą kolejną owulacją i płodnymi dniami. Spróbuj spojrzeć na wasze zmagania z przymrużeniem oka a może wtedy wszystko zakończy się tak, jak na tym filmie :)

Polecamy: 8 sposobów na rutynę podczas starania o dziecko

Ranking najgorszych scen pary z filmu starającej się o dziecko


1. Nie zostawiaj swojego moczu w szklance od drinka, po wykonaniu testu na owulację.2. Nie oznajmiaj facetowi, gdy ogląda mecz, że czas na seks, bo masz dni płodne.


 
3. Nie rozmawiaj podczas seksu o tym, co jedliście na obiad, co wydarzyło się w pracy i nie czytaj wiadomości i poczty w komórce.4. Natychmiast po zakończonym stosunku nie upieraj się, by leżeć z nogami w górze, by nasienie dotarło do celu.


Czytaj też: Jak rozpoznać owulacje i dni płodne

Źródło: Huffingtonpost

To tylko te  rzeczy wychwycone z filmu. Do nich spokojnie można dopisywać kolejne. A które Waszym zdaniem zasługują jeszcze na miano największych gaf w zachowaniu par starających się o dziecko? Piszcie...
Redakcja poleca: Kiedy można zajść w ciążę? Nie tylko w dni płodne! [FILM]
Najłatwiej zajść w ciążę w czasie dni płodnych, ale współżycie w innych dniach cyklu miesiączkowego także może skutkować zapłodnieniem. Lekarze potwierdzają, że czasem można zajść w ciążę tuż po okresie. O ile jednak poznasz dokładny dzień owulacji, łatwo obliczysz, kiedy nie możesz zajść w ciążę.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 3 głosy

Zobacz także

Popularne tematy