GRY
 
 

Najsłynniejsza reklama z dziećmi

Zobacz jak bobasy jeżdżą na wrotkach, skaczą po poręczach i tańczą breakdance! Dowiedz się, gdzie filmowcy znaleźli takie zdolne dzieci.

reklama z dziećmi, Evian
fot. materiały reklamowe Evian

Najsłynniejszą reklamę z dziećmi obejrzano na You Tube ponad 45 milionów razy. To absolutny rekord świata pod względem liczby wyświetleń online.

Żeby było ciekawiej, zanim pojawiła się oficjalna wersja reklamy wody Evian, w internecie pojawiły się krótkie filmiki z tańczącymi dziećmi z różnych krajów. Niektórzy uwierzyli, że niemowlęta naprawdę potrafią tańczyć berakdance!

Tymczasem byli to dorośli profesjonaliści, którzy naśladowali ruchy dzieci, a ich twarze zamieniono (za pomocą komputerowego montażu) na buzie prawdziwych maluchów z całego świata. Efekt zaskoczył wszystkich.

Zobacz na następnej stronie, jak powstawała najsłynniejsza reklama z dziećmi.


Redakcja poleca: Co się dzieje w 40. tygodniu ciąży? [WIDEO]
Masz ochotę krzyczeć jak Rachel w serialu "Przyjaciele": Wyciągnijcie je ze mnie! Czy jesteś zupełnie spokojna i raczej wolałabyś odsunąć poród w czasie? Najważniejsze jest teraz dziecko. Maluch jest wielkości dużej dyni i już właściwie szykuje się, by Cię poznać! Czy wiesz jak rozpoznać początek akcji porodowej?
Doładuj
Przeładuj