Najlepsze filmy o dzieciach
fot. Fotolia (grafika Anna Kołacz)

Najlepsze filmy o dzieciach i rodzicach! TOP 10 w 2015 r.

Jakie filmiki były klikane, komentowane i udostępniane? Co oglądali rodzice w Babyonline? Zobaczcie 10 najlepszych materiałów video w 2015 r.!
Sylwia Niemczyk
Najlepsze filmy o dzieciach
fot. Fotolia (grafika Anna Kołacz)

10. Niezwykła wizyta u pediatry

Dla tych mam to miał być zwykły bilans dziecka po 1. urodzinach. Jednak, kiedy wyszły razem z dziećmi od lekarza, na korytarzu w przychodni zobaczyły coś, co wywołało u nich łzy wzruszenia. Piękna kampania, która pokazuje, jak trudny jest pierwszy rok życia z dzieckiem i jak bardzo mamy potrzebują, by ich praca była doceniana.
Zobacz: Szokująca wizyta u pediatry.
Redakcja poleca: Jak zakończyć robótkę na drutach - wideo
Zobacz metodę zakańczania robótki, dzięki której wzór nie popruje się.

9. Co się dzieje w naszym organizmie podczas ciąży?

Pod koniec ciąży macica uciska na pęcherz, płuca, wątrobę… Ten film pokazuje, jak nasze narządy wewnętrzne „poświęcają się”, by dostosować się i zrobić miejsce dla rozwijającego się płodu.
Zobacz: Bądźmy dumne, bo nasze ciała są cudem.

8. Tak powstaje życie – oglądając, wstrzymasz oddech

Od wyścigu plemników do komórki jajowej aż po przeciskanie się dziecka przez kanał rodny. Tę animację 3D ogląda się jak film sensacyjny!
Zobacz: Tak powstaje życie – wstrzymasz oddech.

7. Zobacz, jak wygląda cesarskie cięcie

Ta animacja uspokoi te mamy, które mają zaplanowane cięcie i te, które boją się, że podczas porodu dojdzie do komplikacji i trzeba będzie ciąć.
Zobacz: jak się rodzi dziecko przez cesarskie cięcie?

6. Z porodem jak z… seksem?

Wiadomo: seks i poród to jak start i meta, ale akurat w tym filmiku chodzi o coś zupełnie innego. Tak jak podczas seksu to para ustala, jakie pozycje i jakie tempo jest dla nich najlepsze, tak samo podczas porodu – pozycja i tempo zależą od rodzącej. Podoba nam się to porównanie!
Zobacz: Poród i seks – genialny filmik!

5. Życie po narodzinach – uśmiejesz się!

Niekończący się bałagan i niekończące się sprzątanie – to najlepsza metafora życia z dzieckiem! Zamiast jednak narzekać – wolimy się pośmiać.
Zobacz: Życie po narodzinach dziecka.

4. Jak zrobić spódniczkę z tiulu

A teraz z zupełnie innej beczki – prosta instrukcja, jak zrobić dla dziecka piękną spódniczkę z tiulu. Na karnawał, na bal w przedszkolu albo na domowe występy!
Zobacz: Jak zrobić spódniczkę z tiulu.

3. 100 dolarów za 10 minut w gorącym aucie

Co roku w lecie przypominamy: nie zostawiajcie dziecka w aucie nawet na 5 minut! Nawet jeśli macie tylko wyskoczyć po gazetę do kiosku. W słońcu auto rozgrzewa się momentalnie, a dzieci są dużo wrażliwsze na upał niż my. Tu łatwo o tragedię.
Zobacz: 10 minut w gorącym aucie. Nikt nie wytrzymał aż tyle.

2. Lekarz bada dziecko – rodzice oburzeni

Lepsze dłuższe badanie, czy krótsze, ale mniej delikatne? Pozwoliłybyście, by lekarz tak traktował wasze dziecko?
Zobacz: Ortopeda bada dziecko – rodzice oburzeni.

1. Twoje dziecko chciałoby ci to powiedzieć…

Wielkie dziękuję. Za to, że je karmiłaś. Za to, że je nosiłaś w brzuchu. ”Dziękuję za mój nos, moje uszy, moje serce i najważniejsze – za twoją miłość.” Ten filmik obejrzały tysiące mam na całym świecie – i bardzo dobrze, bo jest piękny, wzruszający i mówi samą prawdę o ciąży i macierzyństwie!
Zobacz: Twoje dziecko, chce, żebyś to usłyszała.

Co poza tym?

Poza viralowymi filmikami mamy  dla was nasze autorskie serie video:
  •  Jak zrobić…? – DIY dla rodziców, czyli jak łatwo, prosto i przyjemnie zrobić razem z dzieckiem świąteczne akcesoria, zabawki albo pomysłowe ozdoby do domu. Mnóstwo inspiracji na kreatywny wieczór z dzieckiem!
  • Pogromcy ciążowych mitów – czy naprawdę z kształtu brzucha może wyczytać płeć dziecka? Ile prawdy jest w powiedzeniu, że w ciąży trzeba jeść za dwoje? Czemu w ciąży lepiej nie wieszać firanek i czy naprawdę przed porodem nie wolno farbować włosów? Tu znajdziesz odpowiedzi!
  • Jak rozwija się dziecko? Informacje i porady od psychologa na pierwsze 12 miesięcy życia dziecka. Kurs dla każdej młodej mamy.
  • Internetowa szkoła rodzenia – wszystko, co przyszła mama musi wiedzieć o diecie w ciąży, pielęgnacji brzuszka, ciążowym seksie, a także o porodzie i wyprawce dla dziecka. Mówi położna!
  • Kanał Babyonline na Youtube! Zasubskrybuj nas, a dostaniesz powiadomienie o naszych najnowszych produkcjach video.
W 2016 r. filmików będzie jeszcze więcej – zostańcie z nami!
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy