dzieci dają kwiaty ulubionej nauczycielce
fot. AdobeStock

12 TOP upominków dla nauczycieli. I do przedszkola, i do szkoły! (Wzruszające, zabawne i praktyczne!)

Wcale nie musicie wydawać fortuny, by zrobić miłą niespodziankę ulubionej pani w przedszkolu, nauczycielowi, wychowawcy, dyrektorowi czy pani woźnej. Mam dla was 12 świetnych i niedrogich pomysłów już od 12 złotych!
Weronika Zagojska
dzieci dają kwiaty ulubionej nauczycielce
fot. AdobeStock
Własnoręczna laurka od dziecka czy wazon obklejony włóczką to oczywiście najpiękniejszy prezent. Nie zawsze jednak jest na to czas i nie zawsze można dzieci zmobilizować do wspólnej pracy nad trwałą niespodzianką. Można spokojnie docenić codzienną pracę ulubionych nauczycieli i wychowawców posiłkując się gotowymi drobiazgami. Tylko co konkretnie wybrać i za ile? Prezenty dla nauczycieli i ukochanych pań w przedszkolu nie muszą być wcale drogie. Ważne, żeby były od serca, z pomysłem i dopasowane do charakteru obdarowywanej osoby. Tak jak te!
To czy wybierzecie prezent z wzruszającym przesłaniem, coś bardzo praktycznego lub śmiesznego zależy oczywiście do tego, jaki jest wasz nauczyciel. Jeśli ma poczucie humoru, można wybrać np. zabawne pastylki, które powstrzymują przed mówieniem "Wyciągnijcie karteczki" albo Oscara dla najlepszego nauczyciela na świecie (lub najlepszej pani od muzyki). Jeśli uwielbia kawę lub herbatę można postawić na porcelanowy stylowy kubek, a jeśli przepada za słodkościami - specjalnie dedykowane cukierki.
Dla praktycznych nauczycieli warto wybierać na pewno prezenty, które można wykorzystać na co dzień, np. notes z drewnianą okładką i ładnym mottem czy też płócienną torbę z napisem: "Jestem nauczycielką, a jaka jest twoja moc?". 
Co jeszcze można wręczyć nauczycielom na Dzień Nauczyciela (lub inną podobną okazję)? Można postawić na praktyczny prezent w postaci ręczników. Zawsze i każdemu się przydają. Można wybrać cały zestaw w nietypowym opakowaniu w postaci... tortu! Wygląda to bardzo efektownie i zaskakująco. Zamiast kwiatka w sam raz! Równie atrakcyjnym upominkiem może być też poduszka z pięknym lub sentymntalnym cytatem.
Jaki prezent w tym roku wybierzecie dla ulubionego nauczyciela lub wychowawcy?
Zobacz też:
Redakcja poleca: Mydlany trick, czyli jak pozbyć się zarazków z małych rączek
Nowy rok szkolny, zaczynamy od powtórki z biologii. Wiecie, że małe, dziecięce rączki mogą pomieścić nawet 150 różnych gatunków bakterii? Nie wszystkie mają złe intencje, ale sporo z nich potrafi nieźle narozrabiać. Jak się pozbyć niechcianych zarazków? Antybakteryjne naturalnie.
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

O tym się mówi!

Wzmacniamy odporność