Najmłodsze polskie mamy
fot. Instagram

Najmłodsze mamy w polskim show-biznesie: nie uwierzysz, ile miały lat, gdy urodziły!

Polskie gwiazdy nie zawsze zwlekają z macierzyństwem, by rozwijać karierę. Niektóre celebrytki zdecydowały się na ciążę bardzo wcześnie, nawet przed 18-tką!
Magdalena Drab
Najmłodsze polskie mamy
fot. Instagram
Bardzo młode, a nawet nastoletnie mamy, zdarzają się także wśród celebrytek. Aktorki, piosenkarki i artystki nie zawsze stawiają karierę na pierwszym miejscu, inne próbują łączyć macierzyństwo z nauką i pracą. Ile lat miała najmłodsza gwiazda, kiedy urodziła dziecko?

Najmłodsze mamy polskiego show-biznesu

Kobiety znane z pierwszych stron gazet to często zabiegane mamy, które swoje młode lata poświęciły wychowaniu dzieci. Wiele z nich zaszło w pierwszą ciążę w wieku dwudziestu kilku lat, a niektóre przed osiągnięciem pełnoletności.

Listę młodych mam otwiera Małgorzata Foremniak: urodziła córkę na studiach, mając 23 lata. To jej jedyne biologiczne dziecko, pozostałą dwójkę adoptowała.
 

Jeszcze młodsza była Agata Młynarska, która urodziła pierwszego syna na pierwszym roku studiów, w wieku 20 lat. To była jej świadoma decyzja. Podobnie postąpiła Beata Kozidrak, rodząc dziecko w wieku 21 lat. Katarzynę Dowbor z kolei wczesne macierzyństwo zaskoczyło – powitała na świecie syna, mając zaledwie 19 lat. Opiekując się dzieckiem, musiała skończyć studia. Najmłodszą mamą polskiego show-biznesu była jednak Małgorzata Teodorska. Aktorka urodziła córkę, gdy miała 17 lat. Teraz obie wyglądają jak siostry!
 

Współczesne młode pokolenie też często spieszy się z zakładaniem rodziny. Piosenkarka Sylwia Przybysz ma dopiero 22 lat i jest mamą dwóch córek. To były wyczekane i upragnione ciąże.
 

Zobacz też:
Redakcja poleca: "Matki Polki potrzebują wsparcia jak nigdy wcześniej!" - mówi socjolog [WIDEO]
Samotna i zaharowana, także na własne życzenie! – taka jest współczesna Matka Polka. Według dr socjologii, Agaty Grabowskiej, młode mamy w Polsce bardzo potrzebują wsparcia, tymczasem obecnie dostają go bardzo mało…
Oceń artykuł

Ocena 6 na 3 głosy

Zobacz także

Popularne tematy