Reklama IKEA o dorastaniu wzrusza rodziców
fot. YouTube/BuzzmanTV

Najnowsza reklama Ikei poruszy każdą mamę. Uwaga, przygotuj chusteczki!

Mimo upływającego czasu, dla mamy dziecko zawsze pozostanie dzieckiem. Najnowszy spot reklamowy IKEA to prawdziwy wyciskacz łez!
Hanna Szczesiak
Reklama IKEA o dorastaniu wzrusza rodziców
fot. YouTube/BuzzmanTV
Choć najnowszy spot reklamowy Ikei trwa jedynie minutę, z pewnością wzruszy i skłoni do refleksji niejednego rodzica. Głównym bohaterem spotu jest chłopiec, który pojechał z mamą na zakupy do Ikei. Chociaż wygląda jak dziecko, zachowuje się jak dorosły – mierzy meble, płaci za zakupy kartą, rozmawia z obsługą sklepu jak dorosły mężczyzna. Gdy na parkingu chłopiec wsiada do samochodu i zapina pasy, przestaje być dzieckiem. Widzimy 20-latka, który tłumaczy mamie, że nie wyprowadza się daleko. Jednak dla mamy zawsze pozostanie dzieckiem...

Zobaczcie spot IKEA:"Gdybyśmy tylko mogli zatrzymać pewne rzeczy na zawsze małe" (org. If only we could keep some things small forever) to hasło, które wyświetla się na końcu spotu. Chociaż głównym celem reklamy jest pokazanie, że w Ikei ceny są małe przez cały rok, jej twórcy znają rodziców i wiedzą, co ich porusza. Po zobaczeniu takiego filmiku żadna mama nie pozostanie obojętna.

IKEA z jednej strony przypomina, że dzieci dorastają i nie można zatrzymać upływającego czasu, z drugiej – że dla rodzica dorosłe dziecko zawsze pozostanie po prostu dzieckiem.

Wzruszyła was ta reklama?

Czytaj także: Nowa reklama IKEA wzbudza wątpliwości. Słusznie?

źródło: wirtualnemedia.pl
Redakcja poleca: Jak reagować na histerię dziecka [WIDEO]
Wielu rodziców, których dziecko robi sceny w miejscach publicznych, zastanawia się, jak reagować na histerię dziecka. W takiej sytuacji nie warto zwracać uwagi na reakcję i krytyczne uwagi otoczenia. Najważniejsze jest zapewnienie maluchowi bezpieczeństwa. Na rozmowę przyjdzie czas, gdy dziecko się uspokoi.
Oceń artykuł

Ocena 3 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy