National Geographic Kids
fot. Materiał prasowy

Obudź w dziecku małego naukowca!

Już jest! Najnowszy numer kultowego miesięcznika National Geographic KIDS już w kioskach!
National Geographic Kids
fot. Materiał prasowy
National Geographic KIDS to miesięcznik dla dzieci, które lubią dobrą zabawę! Interesują się zwierzętami, przyrodą lub naukami ścisłymi, eksperymentują, są ciekawe świata, lubią spędzać czas na świeżym powietrzu, dbają o środowisko, a w wolnych chwilach czytają książki o niesamowitych zwierzętach.

Tym, co wyróżnia miesięcznik, są niezwykłe zdjęcia z całego świata i piękna szata graficzna, unikalne teksty, a przede wszystkim niesamowite treści skierowane dla dzieci i rodziców. 
W sierpniu magazyn uruchomił własną stronę internetową. Pod adresem www.natgeokids.pl można znaleźć zdjęcia dzikiej przyrody, artykuły, ciekawostki i konkursy.

W najnowszym numerze magazynu National Geographic Kids:

Czy wiesz, co potrafi jeż?
Choć jeże wzbudzają powszechną sympatię, wciąż mało wiemy na ich temat. Warto więc dowiedzieć się więcej i poznać zwyczaje tych zwierzątek. Bo ważne, bo jesienią te kolczaste słodziaki mogą potrzebować naszej pomocy.

30 ciekawostek o ptakach
Z okazji Światowego Dnia Ptaków, który obchodzimy 1 października, przygotowaliśmy dla was przegląd najciekawszych informacji o tych zwierzętach.

Szkoły świata
Czy zastanawialiście się kiedyś, jak uczą się wasi rówieśnicy w różnych częściach globu? Czym dojeżdżają do szkoły, jak wyglądają ich klasy i codzienne życie? Przekonajcie się sami!

Rekordy Guinnessa
Ile wzrostu miał najwyższy pies świata i czy to prawda, że w Mini Cooperze może zmieścić się 27 osób? Jeszcze niejedno może cię zadziwić...

Świat przyszłości
Robotyczne pszczoły czy gogle przenoszące nas do innej rzeczywistości już niedługo staną się co najmniej tak popularne, jak telefony komórkowe.

Redakcja poleca: Piniata – jak ją zrobić? Instrukcja krok po kroku (film)
Piniata to coraz popularniejszy element dziecięcych przyjęć. Przedstawiamy prosty sposób, jak samodzielnie zrobić efektowną piniatę. Choć nie jest to skomplikowane, warto zabrać się do pracy z odpowiednim wyprzedzeniem, aby piniata zdążyła wyschnąć.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy