najpiękniejsza dziewczynka świata
fot. Instagram

Thylane Blondeau, najpiękniejsza dziewczynka świata: dziś wygląda zupełnie inaczej!

W wieku 10 lat wzięła udział w kontrowersyjnej sesji zdjęciowej dla magazynu „Vogue” i zyskała miano najładniejszej dziewczynki na świecie. Dzisiaj wciąż pracuje jako modelka, ale z wizerunku niewinnego dziecka niewiele zostało. Jak teraz wygląda Thylane Blondeau?
Magdalena Drab
najpiękniejsza dziewczynka świata
fot. Instagram
Thylane Blondeau rozpoczęła karierę modelki w wieku zaledwie 4 lat. Oryginalną urodą przyciągnęła uwagę mediów i projektantów mody. Jej kariera potoczyła się błyskawicznie. Dziś najpiękniejsza dziewczynka świata ma 20 lat i już nie przypomina tamtego dziecka.

Thylane Blondeau, najpiękniejsza dziewczynka świata – dziś ma 20 lat

Początkom kariery Thylane Blondeau towarzyszyła atmosfera skandalu. Gdy 10-letnia modelka zapozowała do zdjęć dla magazynu „Vogue” w skąpych strojach i pełnym makijażu, redaktor naczelną oskarżono o seksualizację dzieci i zwolniono z pracy. Mimo kontrowersyjnej sesji dziewczynka pozostała jednak jedną z najpopularniejszych dziecięcych modelek. Szybko okrzyknięto ją też najładniejszym dzieckiem na świecie.
 
 
Afera nie zaszkodziła Thylane, a dziewczynka świetnie odnalazła się w branży modowej. Do dziś współpracuje z największymi domami mody na świecie. A tak 20-letnia Thylane Blondeau wygląda dzisiaj, gdy przygotowuje się do kolejnej sesji zdjęciowej. Wydoroślała i w ogóle nie przypomina już tamtego uroczego dziecka, prawda?
 

Zobacz też:
Redakcja poleca: Jak przygotować dziecko do pójścia do przedszkola? [WIDEO]
Aby dobrze przygotować dziecko do pójścia do przedszkola, należy umożliwić mu wcześniejszy kontakt z innymi dziećmi oraz pozwolić na poznanie przedszkola, do którego będzie uczęszczało. Warto również czytać książki o przedszkolu dla dzieci, a także – o czym często rodzice zapominają – zadbać o swoje pozytywne nastawienie, to też ma duże znaczenie!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy