GRY
 
 

Najpiękniejszy prezent, jaki mama może dostać na Dzień Matki – musisz to zobaczyć!

To pierwszy Dzień Matki, od kiedy Kayla sama jest mamą. Jej mąż postanowił zrobić jej wyjątkowy prezent i nagrał teledysk z udziałem ich synka. To naprawdę wzruszający widok!

Mike Tompkins zrobił żonie wyjątkowy prezent z okazji Dnia Matki
fot. YouTube/Mike Tompkins
Dla Kayli to pierwszy Dzień Matki, dlatego jej mąż, Mike Tompkins, postanowił podarować jej coś wyjątkowego. Zamiast tradycyjnych kwiatów czy laurki (którą Kayla również dostała!), Mike przygotował piosenkę i nagrał teledysk, w którym występuje synek pary, 9-miesięczny Dash. Mike na co dzień zajmuje się muzyką, dlatego taki prezent nie powinien być dla Kayli zaskoczeniem, a jednak... 

W filmie możecie zobaczyć nie tylko teledysk, ale także przygotowania do całej akcji! Kayla myśli, że spędzi popołudnie w kinie z koleżankami. Nie ma pojęcia, że na dużym ekranie zobaczy swojego synka. Zobaczcie jej reakcję – jest wzruszona i zachwycona!
Po zobaczeniu tego filmu uśmiech nie schodzi nam z twarzy! Prawdopodobnie każda mama przyzna, że miłość dziecka to prezent o wiele piękniejszy niż czekoladki, karnet do spa czy zmywarka (choć ta akurat byłaby całkiem, całkiem ;)).

Pochwalcie się, co dostałyście na Dzień Matki? A może pamiętacie pierwszy raz, kiedy obchodziłyście to święto?

Czytaj także: Najgorsze prezenty na Dzień Matki
Redakcja poleca: Prezent na Dzień Matki: ozdobna świeczka. Maluch pęknie z dumy!
Na Dzień Mamy najlepszy będzie prezent własnoręcznie wykonany przez dziecko. Ozdobna świeca jest prosta do zrobienia, a w dodatku bardzo efektowna. Idealna na Dzień Matki!
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Warto przeczytać

Sławni rodzice i ich dzieci