Późne ojcostwo
fot. Fotolia

Poznajcie najstarszego tatę w Polsce! Nie zgadniecie, ile ma lat!

Nigdy nie jest za późno na zostanie tatą? Pan Andrzej jest na to najlepszym dowodem – właśnie powitał na świecie swoje pierwsze dziecko! Ile ma lat?
Hanna Szczesiak
Późne ojcostwo
fot. Fotolia
Pan Andrzej Słupecki z Pasymia w województwie warmińsko-mazurskim ma 81 lat i udowadnia, że nigdy nie jest za późno na powiększenie rodziny – właśnie urodziło się jego pierwsze dziecko!

Późne ojcostwo to spełnienie marzeń!

Pan Andrzej przez całe życie podróżował, mieszkał m.in. w Stanach Zjednoczonych, gdzie pracował jako fotograf National Geographic. Chociaż jego biografia to świetny materiał na film lub książkę, do szczęścia brakowało mu tylko jednego – dziecka.

"Przeżyłem kilka nieudanych związków, rozsypało mi się dawno temu małżeństwo, a nie chciałem na stare lata zostać sam. Wciąż szukałem miłości" – mówi pan Andrzej. Swoją obecną żonę, Beatę, poznał przez internet w 2009 roku. "Ja miałem już 73 lata, ona 28. Ale ta różnica nie przeszkadzała nam. Rosła między nami sympatia" – wspomina. Para wzięła ślub w 2013 roku i zaczęła myśleć o dziecku. Po kilku latach starań, 12 kwietnia 2017 roku przyszedł na świat ich pierwszy syn, Piotruś.
Redakcja poleca: Piniata – jak ją zrobić? Instrukcja krok po kroku (film)
Piniata to coraz popularniejszy element dziecięcych przyjęć. Przedstawiamy prosty sposób, jak samodzielnie zrobić efektowną piniatę. Choć nie jest to skomplikowane, warto zabrać się do pracy z odpowiednim wyprzedzeniem, aby piniata zdążyła wyschnąć.

Za stary na bycie tatą?

Pisaliśmy o Włoszce, która swoje pierwsze dziecko urodziła w wieku 62 lat. Jedna z naszych czytelniczek napisała, że decydując się na dziecko w tym wieku "bałaby się, że nie dożyje piątych urodzin dziecka". Pan Andrzej po raz pierwszy czuje, że jest szczęśliwy i spełniony, jednak czy decydowanie się na dziecko w tak późnym wieku nie jest odrobinę samolubne? Co wy o tym myślicie?

Zobacz także: 5 wpadek taty, które uwielbiają wszystkie dzieci!

Źródło: tygodnik.szczytno.pl
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy