Makieta kolejki na Narodowym
fot. mat. prasowe

Największa w Polsce makieta kolejki na Zimowym Narodowym!

W najbliższy, przedświąteczny weekend goście odwiedzający Zimowy Narodowy będą mogli zobaczyć wyjątkową, odtworzoną z najmniejszymi szczegółami makietę kolejki, która stanie na płycie Zimowego Miasteczka. Dodatkową niespodzianką tego weekendu będą bezpłatne szkolenia prowadzone przez Akademię Surfingu, w trakcie których będzie można pojeździć na deskorolce, albo spróbować swoich sił na sztucznej fali.
Makieta kolejki na Narodowym
fot. mat. prasowe
W weekend 15-16 grudnia na gości Zimowego Miasteczka będzie czekać piękna makieta kolejki, która stanie na płycie Zimowego Miasteczka na PGE Narodowym. „Kolejkowo” to niezwykle zaawansowana od strony technicznej, ogromna konstrukcja stworzona przez pasjonatów i artystów. Na makiecie będzie można zobaczyć jeżdżące pociągi, ale też samochody, koparki, a nawet dymiące „prawdziwym” dymem kominy elektrociepłowni. Ponadto miniaturowi mieszkańcy „Kolejkowa” mają możliwość oglądania w swoich mieszkaniach telewizji wyświetlanej na miniaturowych telewizorach. Makieta to 335 m2 powierzchni, 510 metrów torowiska, 15 pociągów, 60 wagonów, 215 samochodów, 242 budynki, w tym miniatury autentycznych budowli z Dolnego Śląska, 3437 figurek ludzi i zwierząt oraz dodatkowo mosty, tunele. „Kolejkowo” to prezent dla gości Zimowego Narodowego od Dolnego Śląska, który w najbliższy weekend będzie prezentował bogatą ofertę turystyczną regionu.
 
W piątkowy i sobotni wieczór po raz kolejny wystartuje „Disco Lodowisko z 4FUN.TV”, podczas którego będzie można wygrać super nagrody, m.in. skok na bungee, jazdę samochodem Ferrari, czy też lot w tunelu aerodynamicznym. Ale to nie koniec niespodzianek. W sobotę fani sportów zimowych, którzy pojawią się na Zimowym Narodowym, będą mieli okazję wygrać rodzinny karnet na narty do Zell am See-Kaprun w Austrii, do magicznego miejsca i raju narciarzy. Szczegóły konkursu pojawią się na profilu Facebook Zimowego Narodowego oraz będą przekazywane przez spikerów Zimowego Narodowego.
 
Również w sobotę, 15 grudnia, Skatepark Zimowego Narodowego zaprasza na Finał Warszawskiej Ligii Deskorolki organizowany przez szkółkę ROLLSCHOOL, który wystartuje już o 9:30. Przez cały weekend Akademia Surfingu i Deskorolki poprowadzi otwarte szkolenia, w strefie -2, gdzie będzie można pojeździć na deskorolce oraz na deskach Surf Skate na specjalnych przeszkodach oraz na sztucznej fali. Szkolenia i warsztaty będą tego dnia prowadzone przez instruktorów nieodpłatnie. Szczegóły i zapisy na profilu Facebook Akademii Surfingu i Deskorolki.
 
Wszystkich tych, którzy chcą sprawdzić swoją sprawność fizyczną, skonsultować się z dietetykiem lub fizjoterapeutą, organizatorzy zapraszają do nowo powstałej strefy MultiSport Lab, gdzie można skorzystać z takich atrakcji, jak ćwiczenia w wirtualnym świecie (VR), z urządzenia TRX MAPS, czy przeanalizować wady postawy. W MultiSport Lab czekają też atrakcje dla dzieci.
 
Przez cały weekend na Zimowym Narodowym będzie można pojeździć na łyżwach, zjechać z górki lodowej, pokręcić się na bumper cars, karuzeli, albo pograć w curling. Na najmłodszych w sobotę i niedzielę czekają „Poranki dla dzieci”, czyli nauka jazdy na łyżwach połączona z zabawą.
 
Po aktywności na łyżwach można odpocząć i napić się kawy w „Zimowy Cafe by Segafredo”, albo czegoś rozgrzewającego w „Stacji Grzewczej”.
Redakcja poleca: Farma Iluzji – świat dziecięcej wyobraźni - VIDEO
Jest jedno takie miejsce, gdzie iluzja staje się rzeczywistością, a rzeczywistość przenosi do świata dziecięcej wyobraźni. Zobacz je!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy