GRY
 
 

Żyrafy z Szafy zapraszają leśne zwierzęta do pokoju dziecka

Poznaj oryginalne i niezwykle realistyczne naklejki ścienne. Zobacz wielkiego niedźwiedzia "mieszkającego" w dziecięcym pokoju.

Czy boisz się  niedźwiedzia? Możemy zaopiekować się  sarenką? Czy lisek może zamieszkać  w  moim pokoju? Te pytania nie koniecznie muszą powodować  przerażenie w oczach rodziców dzieci marzących o zaopiekowaniu się dzikim zwierzątkiem.

  
  


W sklepie internetowym Żyrafy z Szafy pojawiły się leśne zwierzęta. Metrowy niedźwiedź, sarna, czy  lis  to niezwykle realistyczne naklejki firmy KEK Amsterdam z kolekcji  "Leśni Przyjaciele".  Powstały one jako kontrast  do  często przesłodzonych i odrealnionych wizerunków zwierząt skierowanych do dzieci.
Świeże, niebanalne, ciekawe, a przy tym niewątpliwie posiadające walor edukacyjny, gdyż projektanci starali się odwzorować je w sposób zgodny z rzeczywistością. I dzięki temu mają swój urok!

Oprócz naklejek Firma KEK Amsterdam proponuje również zestawy fluorescencyjne, świecące w ciemnościach oraz kolekcje tapet, która charakteryzuje się współczesnym wzornictwem i holenderskim spojrzeniem na pokój dziecięcy!


Wymiary: 95cm. x 100cm.
Komplet zawiera 8 naklejek.

Naklejki wykonane są na cienkiej, wysokiej jakości folii matowej, są odporne na wodę i można je łatwo czyścić. Mogą być naklejone na prawie wszystko, o ile powierzchnia jest twarda, płaska i gładka.
Cena 549zł

Więcej na zyrafyzszafy.pl
Redakcja poleca: Zostań pogromcą nudy - zmień z nami w kilka minut wystrój dziecięcego pokoju - film
Chciałabyś zmienić wygląd pokoju swojego dziecka, ale nie masz czasu, pieniędzy, ani ochoty na wielki remont? Zobacz, jak za pomocą kilku oryginalnych przedmiotów zmienisz wystrój dziecięcego pokoju.
Doładuj
Przeładuj