Ania Lewandowska z córką
fot. screen instagram/@annalewandowskahpba

Ania pochwaliła się nowym nabytkiem. Taką zabawkę chce mieć absolutnie każde dziecko!

Celebrytka kupiła córce piękny namiot. Znalazłyśmy równie ciekawe propozycje w dużo niższej cenie!
Dominika Bielas
Ania Lewandowska z córką
fot. screen instagram/@annalewandowskahpba
Klara Lewandowska jest oczkiem w głowie swoich rodziców, a fani bacznie śledzą wszystkie doniesienia z życia tej małej dziewczynki. Tym razem Ania opublikowała na Instagramie fotografię, na której Klara leży w dziecięcym namiocie. Dziewczynka opiera rączkę o policzek, przez co sprawiała wrażenie, jakby nad czymś rozmyślała. "Moja mała marzycielka 😍 z bajki. Każdego dnia obserwuję, jak poznaje świat... 🤗 W takim domku dzieją się różne magiczne rzeczy - urządzamy przyjęcia, odpoczywamy po chwilach wspólnego szaleństwa, zagłębiamy się w świat baśni czy też bajek o Puciu💫 Ba, nawet i oglądamy bajki - napisała Lewandowska.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Czy warto kupić namiot?

Oczywiście! Na pewno zauważyłaś, że twoje dziecko uwielbia niewielkie kryjówki i domki. Warto wiedzieć, że nie chodzi tu tylko o świetną zabawę, ale wynika to także z potrzeb malucha. Chowanie się w niewielkich, przytulnych i spokojnych kryjówkach daje poczucie bezpieczeństwa i wyzwala ogromne pokłady kreatywności. Poza tym pozwala maluchowi na budowanie własnej autonomii.

Każdy z nas chyba pamięta budowanie fortów z koców i poduszek. Jest to szczególnie fajna zabawa, gdy przychodzi jesień i więcej czasu spędza się w domu. Dziś znacznie łatwiej zagwarantować dziecku taką zabawę, choćby kupując namiot. Świetna zabawa gwarantowana, a wielkim plusem jest to, że łatwo go przestawić lub złożyć, jeśli istnieje taka potrzeba. Ania zdecydowała się na domek DJECO za ok. 300 zł. My znalazłyśmy dla was dużo ciekawych i znacznie tańszych propozycji:

  • Namiot zamek

Twoja córeczka aktualnie ma "księżniczkową fazę" i chciałaby mieć swój zamek? Nic prostszego! Wybierz dla niej bajeczny różowy pałac dla małej królewny lub namiocik z Elsą. Dokup do tego długą suknię, a córeczka oniemieje z zachwytu.
  • Domek dla synka

Chłopcy również uwielbiają mieć swoje bazy. Komisariat, a może zamek dla rycerza? Nie brakuje również namiotów z motywami z ulubionych bajek.
  • Namiot dla rodzeństwa

Jeśli masz w domu więcej niż jedno dziecko, warto postawić na coś neutralnego, co sprawi dużo radości każdemu z nich. Fajną dodatkową opcją uatrakcyjniającą zabawę są kulki i tunele do namiotów. 
  • Redakcja poleca: Jak przygotować dziecko do pójścia do przedszkola? [WIDEO]
    Aby dobrze przygotować dziecko do pójścia do przedszkola, należy umożliwić mu wcześniejszy kontakt z innymi dziećmi oraz pozwolić na poznanie przedszkola, do którego będzie uczęszczało. Warto również czytać książki o przedszkolu dla dzieci, a także – o czym często rodzice zapominają – zadbać o swoje pozytywne nastawienie, to też ma duże znaczenie!

    Piękne tipi

Bardzo ciekawym pomysłem są namioty typu tipi. Jeśli bardzo mocno zwracasz uwagę na wystrój dziecięcego pokoju i nie chcesz wstawiać nic o żywych kolorach, wybierz właśnie taki namiot. Wigwamy można dostać w neutralnych kolorach, pięknie się prezentują.
Źródło: Instagram

Zobacz też:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy