GRY
 
 

Przydatne narzędzia

Kalendarz dni płodnych

Kalendarz dni płodnych to szybki sposób na sprawdzenie aktualnego dnia twojego cyklu. Dowiedz, się jak obliczyć dni płodne. Zobacz, jak wygląda twój cykl owulacyjny. Sprawdź, kiedy może dojść do zapłodnienia.

Sprawdź, kiedy masz dni płodne

Podaj datę rozpoczęcia cyklu:

Kalendarz ciąży

Kiedy spodziewasz się dziecka, każdy tydzień ciąży to kolejna fascynująca opowieść o nowym człowieku. Sprawdź w naszym Kalendarzu ciąży tydzień po tygodniu, jak rośnie twoje dziecko i czego możesz oczekiwać podczas niezwykłych 40 tygodni ciąży.

Wybierz tydzień ciąży:

Siatki centylowe

Skorzystaj z siatek centylowych by sprawdzić, czy rozwój fizyczny Twojego dziecka jest prawidłowy. Dowiedz się jaka powinna być waga, wzrost, obwód główki, ramienia, BMI dziecka.

Sprawdź, czy Twoje dziecko prawidłowo się rozwija:

Data ur. dziecka:

Płeć:

Waga (kg):

Długość/wzrost (cm):

Obwód głowy (cm):

Obwód ramienia (cm):

Kalendarz rozwoju dziecka

Po porodzie przygotuj się na mnóstwo niespodzianek, bo rozwój dziecka będzie cię zaskakiwał na każdym kroku! Ani się obejrzysz, a noworodek zmieni się w niemowlę, niemowlę w dwulatka, a dwulatek w trzylatka.

Wybierz miesiąc życia dziecka:

Kalkulator BMI

Masz nadwagę albo słyszysz, że jesteś za chuda? Sprawdź, jaka powinna być twoja właściwa masa ciała. Skorzystaj z naszego kalkulatora BMI i zobacz czy ważysz odpowiednio do swojego wzrostu.

Waga (kg):

Wzrost (cm):

Popularne tematy