NASIC-kids_cmyk300dpi.jpg

Nasic – nowa generacja sprayów do nosa

NOWOŚĆ! Nasic to aerozole do nosa nowej generacji, które zawierają unikalną kompozycję dwóch substancji czynnych: ksylometazoliny i deksopantenolu.
NASIC-kids_cmyk300dpi.jpg
Dzięki połączeniu tych składników spraye, w odróżnieniu od produktów dostępnych na rynku, pomagają nie tylko szybko odetkać nos, ale przyspieszają również proces regeneracji delikatnej błony śluzowej nosa. Preparaty dostępne są w dwóch wersjach: Nasic dla dorosłych i dzieci powyżej 6. roku życia oraz Nasic kids dla dzieci w wieku 2-6 lat.


Zawarta w preparatach ksylometazolina obkurcza naczynia krwionośne i zmniejsza obrzęk błony śluzowej nosa. Redukcja obrzęku śluzówki nosa ułatwia oddychanie przez nos oraz pozwala na swobodny odpływ wydzieliny z nosa i zatok przynosowych. Natomiast deksopantenol (5%), wysoko dawkowana substancja lecznicza, chroni wewnętrzne warstwy błony śluzowej nosa, wspiera jej regenerację oraz przywraca prawidłowe funkcjonowanie.

KSYLOMETAZOLINA:
- redukuje obrzęk błony śluzowej,
- ułatwia oddychanie przez nos,
- ułatwia odpływ wydzieliny z nosa.

DEKSOPANTENOL:  
- wspomaga proces regeneracji,
- uszkodzonej błony śluzowej nosa,
- zapewnia optymalne nawilżenie błony śluzowej nosa.

Preparaty Nasic polecane są do stosowania w objawowym leczeniu niedrożności przewodów nosowych w przypadku przeziębienia oraz po przebytej operacji nosa – w celu pobudzenia gojenia się błony śluzowej nosa i poprawy drożności nosa.


Nasic – aerozol do nosa
Dla kogo jest przeznaczony: Dla dorosłych oraz dzieci powyżej 6. roku życia.
Substancje czynne: Ksylometazolina 0,1%, Deksopantenol 5%.
Dawkowanie: Dorośli i dzieci powyżej 6. roku życia według potrzeb, maksymalnie 3 razy na dobę po jednym psiknięciu do każdej dziurki nosa.
Początek działania: Efekt w postaci łatwiejszego oddychania przez nos oraz poprawy odpływu wydzieliny z nosa następuje już po 5-10 minutach od zastosowania leku.
Okres leczenia: Przy codziennym stosowaniu leku terapia nie powinna trwać dłużej niż 7 dni.
Cena: 15,24 / 10 ml.
                                                                                                  


Nasic kids – aerozol do nosa dla dzieci

Dla kogo jest przeznaczony: Dla dzieci w wieku 2-6 lat.
Substancje czynne: Ksylometazolina 0,05%, Deksopantenol 5%.
Dawkowanie: Dzieci pomiędzy 2-6. rokiem życia według potrzeb, maksymalnie 3 razy na dobę po jednym psiknięciu do każdej dziurki nosa.
Początek działania: Efekt w postaci łatwiejszego oddychania przez nos oraz poprawy odpływu wydzieliny z nosa następuje już po 5-10 minutach od zastosowania leku.
Okres leczenia: Przy codziennym stosowaniu leku terapia nie powinna trwać dłużej niż 7 dni.
Cena: 14,72 zl/ 10 ml.Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
Redakcja poleca: Joga w ciąży – asany dozwolone i zakazane [WIDEO]
Joga w ciąży to dobry pomysł pod warunkiem, że zajęcia prowadzi doświadczony instruktor, który potrafi dopasować praktykę jogi do potrzeb i możliwości ciężarnych. Dzięki jodze w ciąży można łagodzić ciążowe dolegliwości, zapobiegać im oraz z większą łatwością przetrwać poród. Jednak czy jogę w ciąży można praktykować już w pierwszym trymestrze? Sprawdź, jakie asany są dozwolone, a jakie zakazane oraz dowiedz się więcej o jodze w ciąży.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy