NASIC-kids_cmyk300dpi.jpg

Nasic – nowa generacja sprayów do nosa

NOWOŚĆ! Nasic to aerozole do nosa nowej generacji, które zawierają unikalną kompozycję dwóch substancji czynnych: ksylometazoliny i deksopantenolu.
NASIC-kids_cmyk300dpi.jpg
Dzięki połączeniu tych składników spraye, w odróżnieniu od produktów dostępnych na rynku, pomagają nie tylko szybko odetkać nos, ale przyspieszają również proces regeneracji delikatnej błony śluzowej nosa. Preparaty dostępne są w dwóch wersjach: Nasic dla dorosłych i dzieci powyżej 6. roku życia oraz Nasic kids dla dzieci w wieku 2-6 lat.


Zawarta w preparatach ksylometazolina obkurcza naczynia krwionośne i zmniejsza obrzęk błony śluzowej nosa. Redukcja obrzęku śluzówki nosa ułatwia oddychanie przez nos oraz pozwala na swobodny odpływ wydzieliny z nosa i zatok przynosowych. Natomiast deksopantenol (5%), wysoko dawkowana substancja lecznicza, chroni wewnętrzne warstwy błony śluzowej nosa, wspiera jej regenerację oraz przywraca prawidłowe funkcjonowanie.

KSYLOMETAZOLINA:
- redukuje obrzęk błony śluzowej,
- ułatwia oddychanie przez nos,
- ułatwia odpływ wydzieliny z nosa.

DEKSOPANTENOL:  
- wspomaga proces regeneracji,
- uszkodzonej błony śluzowej nosa,
- zapewnia optymalne nawilżenie błony śluzowej nosa.

Preparaty Nasic polecane są do stosowania w objawowym leczeniu niedrożności przewodów nosowych w przypadku przeziębienia oraz po przebytej operacji nosa – w celu pobudzenia gojenia się błony śluzowej nosa i poprawy drożności nosa.


Nasic – aerozol do nosa
Dla kogo jest przeznaczony: Dla dorosłych oraz dzieci powyżej 6. roku życia.
Substancje czynne: Ksylometazolina 0,1%, Deksopantenol 5%.
Dawkowanie: Dorośli i dzieci powyżej 6. roku życia według potrzeb, maksymalnie 3 razy na dobę po jednym psiknięciu do każdej dziurki nosa.
Początek działania: Efekt w postaci łatwiejszego oddychania przez nos oraz poprawy odpływu wydzieliny z nosa następuje już po 5-10 minutach od zastosowania leku.
Okres leczenia: Przy codziennym stosowaniu leku terapia nie powinna trwać dłużej niż 7 dni.
Cena: 15,24 / 10 ml.
                                                                                                  


Nasic kids – aerozol do nosa dla dzieci

Dla kogo jest przeznaczony: Dla dzieci w wieku 2-6 lat.
Substancje czynne: Ksylometazolina 0,05%, Deksopantenol 5%.
Dawkowanie: Dzieci pomiędzy 2-6. rokiem życia według potrzeb, maksymalnie 3 razy na dobę po jednym psiknięciu do każdej dziurki nosa.
Początek działania: Efekt w postaci łatwiejszego oddychania przez nos oraz poprawy odpływu wydzieliny z nosa następuje już po 5-10 minutach od zastosowania leku.
Okres leczenia: Przy codziennym stosowaniu leku terapia nie powinna trwać dłużej niż 7 dni.
Cena: 14,72 zl/ 10 ml.Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
Redakcja poleca: Piniata – jak ją zrobić? Instrukcja krok po kroku (film)
Piniata to coraz popularniejszy element dziecięcych przyjęć. Przedstawiamy prosty sposób, jak samodzielnie zrobić efektowną piniatę. Choć nie jest to skomplikowane, warto zabrać się do pracy z odpowiednim wyprzedzeniem, aby piniata zdążyła wyschnąć.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy