WOŚP 2021 aukcja okładka Mamo, To Ja
fot. Adobe Stock/Edipresse

Nasza aukcja dla WOŚP: twoje dziecko na okładce "Mamo, To Ja". Graj z nami!

Weź udział w licytacji „Mamo, To Ja” dla WOŚP i wygraj sesję okładkową do naszego magazynu dla swojego dziecka, portfolio jego zdjęć oraz trzy zabawki Mali Odkrywcy Wonder Buddies. Jak to zrobić?
Karolina Stępniewska
WOŚP 2021 aukcja okładka Mamo, To Ja
fot. Adobe Stock/Edipresse
Zobaczyć swoje dziecko na okładce najwspanialszego magazynu dla rodziców? To możliwe! Otrzymasz również portfolio profesjonalnych zdjęć z sesji i prezent dla dziecka - trzy zabawki Mali Odkrywcy Wonder Buddies. A przy okazji możesz zrobić coś wspaniałego dla potrzebujących dzieci, bo wygrywając licytację sesji okładkowej dziecka do „Mamo, To Ja”, wspierasz WOŚP. Cały dochód z aukcji zostanie przekazany Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, która w tym roku zbiera środki na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Aukcja okładki „Mamo, To Ja” dla WOŚP

Kochani, zagrajcie z nami! Zapraszamy was do wzięcia udziału w organizowanej przez nas aukcji, w której możecie wygrać profesjonalną sesję fotograficzną dla swojego dziecka, a potem zobaczyć je na okładce magazynu „Mamo, To Ja". Otrzymacie także portfolio ze zdjęciami wykonanymi podczas sesji oraz trzy zabawki Mali Odkrywcy Wonder Buddies​. Do licytacji zapraszamy wszystkich rodziców i opiekunów dzieci, które w dniu zakończenia aukcji (3 lutego 2021 r.) będą w przedziale wiekowym 4-18 miesięcy. Poprzednie aukcje utwierdziły nas w przekonaniu, że nie brakuje ludzi o wielkich sercach. Nie mamy żadnych wątpliwości, że tak samo będzie i teraz.

Jak wziąć udział w licytacji sesji okładkowej?

To proste! Wystarczy wejść na allegro.pl i wziąć udział w licytacji dla WOŚP. Aukcja trwa od 24 stycznia do 3 lutego 2021 r

„Mamo, To Ja” dla WOŚP

To już piąty raz, kiedy nasi czytelnicy mogą wygrać okładkę numeru „Mamo, To Ja” dla swojego dziecka, ale my z Wielką Orkiestrą gramy dłużej. Co roku grudzień i styczeń mijają nam w rytm uderzeń czerwonego wośpowego serduszka. W sztabie Edipresse szefuje nam Aleksandra Sokalska, redaktorka naczelna magazynu i serwisu mamotoja.pl, która wkłada całą duszę w organizację finału na Wiejskiej 19. Na szczęście nie jest sama – wszyscy wspieramy jej działania, bo wierzymy, że pomoc dzieciom jest naszym obowiązkiem, a nie tylko potrzebą serca. Pomagają nam nasze dzieci, przyjaciele i wszyscy, którzy chcą dołączyć do naszego sztabu. W tym roku na ulice posłaliśmy 80 wolontariuszy! To nie tylko ciężka praca, ale i mnóstwo pozytywnych emocji i wzruszeń.

Prezent dla dziecka: 3 zabawki Wonder Buddies

Oprócz okładki i portfolio zdjęć dziecko otrzyma prezent od partnera akcji - firmy Marko. Prezentem są Mali Odkrywcy Wonder Buddzies - interaktywne i edukacyjne zabawki, które wspierają rozwój dziecka.
WOnder Buddies Tiny Love

 

Aukcje w ubiegłych latach

Na okładkach "Mamo, To Ja", wylicytowanych na naszej aukcji dla WOŚP, gościli już:
  • Mia (2017 r.)
  • Fryderyk (2018 r.)
  • Marysia (2019 r.)
  • Marianka (2020 r.)
Może w tym roku będzie to twoje dziecko! Zapraszamy do końca świata i jeden dzień dłużej!*

* ale w tym konkretnym przypadku do 3 lutego 2021 r. na platformę allegro.pl
 
Kliknij w baner, by wziąć udział w licytacji:

aukcja WOŚP okładka Mamo, To Ja

Regulamin licytacji
Oceń artykuł

Ocena 6 na 3 głosy

Zobacz także

Popularne tematy