WOŚP 2020 aukcja Mamo, To Ja BoboFrut
fot. mamotoja.pl

Nasza aukcja dla WOŚP: twoje dziecko na okładce "Mamo, To Ja". Graj z nami!

Weź udział w licytacji „Mamo, To Ja” dla WOŚP i wygraj sesję okładkową do naszego magazynu dla swojego dziecka. Jak to zrobić?
Karolina Stępniewska
WOŚP 2020 aukcja Mamo, To Ja BoboFrut
fot. mamotoja.pl
Zobaczyć swoje dziecko na okładce najwspanialszego magazynu dla rodziców? W roku, w którym tytuł kończy 25 lat? To możliwe! A przy okazji możesz zrobić coś wspaniałego dla potrzebujących dzieci, bo wygrywając licytację sesji okładkowej dziecka do „Mamo, To Ja” wspierasz WOŚP. Cały dochód z aukcji zostanie przekazany Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, która w tym roku zbiera środki na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji.

„Mamo, To Ja” dla WOŚP

To już czwarty raz, kiedy nasi czytelnicy mogą wygrać okładkę czerwcowego numeru „Mamo, To Ja” dla swojego dziecka, ale my z Wielką Orkiestrą gramy dłużej. Co roku grudzień i styczeń mijają nam w rytm uderzeń czerwonego wośpowego serduszka. W sztabie Edipresse szefuje nam Aleksandra Sokalska, redaktorka naczelna magazynu i serwisu mamotoja.pl, która wkłada całą duszę w organizację finału na Wiejskiej 19. Na szczęście nie jest sama – wszyscy wspieramy jej działania, bo wierzymy, że pomoc dzieciom jest naszym obowiązkiem, a nie tylko potrzebą serca. Pomagają nam nasze dzieci, przyjaciele i wszyscy, którzy chcą dołączyć do naszego sztabu. W tym roku na ulice posłaliśmy 80 wolontariuszy! To nie tylko ciężka praca, ale i mnóstwo pozytywnych emocji i wzruszeń.
Redakcja poleca: Babyonline razem z WOŚP: rekord w jednoczesnej resuscytacji po raz 3! [WIDEO]
Załoga Babyonline już 3 raz biła rekord w jednoczesnej resuscytacji z okazji Europejskiego Dnia Przywracania Czynności Serca. Zobacz film z naszego udziału w akcji WOŚP: czy wszystko się udało?

Aukcja okładki „Mamo, To Ja” dla WOŚP

Kochani, zagrajcie z nami! Zapraszamy was do wzięcia udziału w organizowanej przez nas aukcji, w której możecie wygrać profesjonalną sesję fotograficzną dla swojego dziecka, a potem zobaczyć je na okładce czerwcowego numeru „Mamo, To Ja". Otrzymacie także portfolio ze zdjęciami wykonanymi podczas sesji. Do licytacji zapraszamy wszystkich rodziców i opiekunów dzieci, które w czerwcu będą w przedziale wiekowym 4-15 miesięcy. Poprzednie aukcje utwierdziły nas w przekonaniu, że nie brakuje ludzi o wielkich sercach. Nie mamy żadnych wątpliwości, że tak samo będzie i teraz.

Jak zgłosić dziecko do okładki Mamo, To Ja?

To proste! Wystarczy wejść na Allegro pod adres www.charytatywni.allegro.pl i wziąć udział w licytacji dla WOŚP. Aukcja trwa do 16 stycznia 2020 roku. Sesja okładkowa odbędzie się w Warszawie, a my zwrócimy koszty podróży dwojga opiekunów i dziecka.

Dlaczego dopiero w czerwcu?

To także proste! To właśnie wtedy obchodzimy najmilsze święto w roku: Dzień Dziecka. Taka okładka będzie pamiątką na całe życie, podobnie jak świadomość, że realnie pomogliśmy chorym dzieciom. To jak? Gracie z nami?

Aukcje w ubiegłych latach

Na czerwcowych okładkach "Mamo, To Ja", wylicytowanych na naszej aukcji dla WOŚP, gościli już:
  • Mia (2017 r.)
  • Fryderyk (2018 r.)
  • Marysia (2019 r.)
Może w tym roku będzie to twoje dziecko! Zapraszamy do końca świata i jeden dzień dłużej!*

* ale w tym konkretnym przypadku do 16 stycznia 2020 roku na platformę charytatywni.allegro.pl
aukcja WOŚP okładka Mamo, To Ja

Regulamin licytacji
Oceń artykuł

Ocena 6 na 3 głosy

Zobacz także

Popularne tematy