GRY

Nasze-Wasze Niebko

8-05-2011r., 12.30 Marzenie zaklęte w małym skrawku "nierzeczywistości", kompozycji rzeczy pięknych i banalnych, znaczących i przypadkowych jednocześnie.

wydarzenia
fot. petitpompon.com
Znalezisko na miarę skarbu, uwspólniona tajemnica, jednym słowem NIEBKO.

W tą niedzielę zrobicie je razem ze swoim dzieckiem - nadacie nowy wymiar kilku niepozornym przedmiotom. Schowane nieopodal naszego niedzielnego miejsca spotkań, na Kanowym trawniku, będą ukrytym za szybką mikro - światem, waszym wspólnym sekretem, analogowym, misternym i pięknym obrazem pośród zgiełku zdigitalizowanej rzeczywistości.

Na warsztaty zapraszamy dzieci z rodzicami. Przynieście elementy, które chcielibyście umieścić w kompozycji waszego NIEBKA, drobne przedmioty, wycinki obrazków, kawałki tego i tamtego...Rzeczy ważne i zupełnie niepotrzebne, ziarnko fasoli i ułamana nóżka ludzika lego, muszelka z wakacji i kwiat mniszka lekarskiego...Wszystko, co wyda się Wam adekwatne.

Nasz pajdokracjowy magazyn oraz obfita, wiosenna przyroda także dostarczą Wam materiałów niezbędnych do pracy. Zachęcamy do zabrania własnych łopatek :)

Scenariusz: Karolina Machowicz
Prowadzenie: Agata Dąbrowska, Karolina Machowicz

Niedziela, 8 maja godz. 12.30 - 14.00 Wstęp wolny

Tradycyjnie zapraszamy też na dyżur pani psycholog i logopedy Agnieszki Wolskiej-Iride: "W każdą niedzielę w godzinach 14:15 - 15:15 zapraszam Rodziców, Dziadków i Opiekunów na indywidualne porady z zakresu psychologii dziecka, rozwoju mowy i prawidłowej artykulacji. Zapraszam również Rodziców z ich własnymi, "dorosłymi" problemami, pamiętając, że wszystko co dzieje się w rodzinie ma również wpływ na funkcjonowanie Waszych pociech." Zapraszam serdecznie:) Agnieszka Wolska-Iride / www.awistudio.eu

Więcej informacji o warsztatach oraz relacje fotograficzne »
Zapraszamy serdecznie!

Piwnica Kany
Pl. św. św. Piotra i Pawła 4/5
70-521 Szczecin
Redakcja poleca: Mam prawo do humorów [WYRAŻANIE EMOCJI]
Jak uczyć dziecko wyrażać emocje? Dlaczego nie warto ich tłumić? Zobacz, co na ten temat mówi Dorota Zawadzka. Poznaj też ćwiczenia, dzięki którym nauczysz dziecko dopasowywać emocje do danych sytuacji.

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

Narzędzia dla mam

Więcej

O tym się mówi

Rozwiąż quiz!