Nasze-Wasze Niebko

8-05-2011r., 12.30 Marzenie zaklęte w małym skrawku "nierzeczywistości", kompozycji rzeczy pięknych i banalnych, znaczących i przypadkowych jednocześnie.
wydarzenia
fot. petitpompon.com
Znalezisko na miarę skarbu, uwspólniona tajemnica, jednym słowem NIEBKO.

W tą niedzielę zrobicie je razem ze swoim dzieckiem - nadacie nowy wymiar kilku niepozornym przedmiotom. Schowane nieopodal naszego niedzielnego miejsca spotkań, na Kanowym trawniku, będą ukrytym za szybką mikro - światem, waszym wspólnym sekretem, analogowym, misternym i pięknym obrazem pośród zgiełku zdigitalizowanej rzeczywistości.

Na warsztaty zapraszamy dzieci z rodzicami. Przynieście elementy, które chcielibyście umieścić w kompozycji waszego NIEBKA, drobne przedmioty, wycinki obrazków, kawałki tego i tamtego...Rzeczy ważne i zupełnie niepotrzebne, ziarnko fasoli i ułamana nóżka ludzika lego, muszelka z wakacji i kwiat mniszka lekarskiego...Wszystko, co wyda się Wam adekwatne.

Nasz pajdokracjowy magazyn oraz obfita, wiosenna przyroda także dostarczą Wam materiałów niezbędnych do pracy. Zachęcamy do zabrania własnych łopatek :)

Scenariusz: Karolina Machowicz
Prowadzenie: Agata Dąbrowska, Karolina Machowicz

Niedziela, 8 maja godz. 12.30 - 14.00 Wstęp wolny

Tradycyjnie zapraszamy też na dyżur pani psycholog i logopedy Agnieszki Wolskiej-Iride: "W każdą niedzielę w godzinach 14:15 - 15:15 zapraszam Rodziców, Dziadków i Opiekunów na indywidualne porady z zakresu psychologii dziecka, rozwoju mowy i prawidłowej artykulacji. Zapraszam również Rodziców z ich własnymi, "dorosłymi" problemami, pamiętając, że wszystko co dzieje się w rodzinie ma również wpływ na funkcjonowanie Waszych pociech." Zapraszam serdecznie:) Agnieszka Wolska-Iride / www.awistudio.eu

Więcej informacji o warsztatach oraz relacje fotograficzne »
Zapraszamy serdecznie!

Piwnica Kany
Pl. św. św. Piotra i Pawła 4/5
70-521 Szczecin
Redakcja poleca: Zaproszenie do Internetowej Szkoły Rodzenia
Przygotuj się z nami do porodu i macierzyństwa. Zapraszamy do Internetowej Szkoły Rodzenia mamotoja.pl!

Ocena (1 ocena)

5.0
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

Narzędzia dla mam

Więcej

Idą Święta!

Dziecięce problemy