Natalia Kukulska pozuje z laktatorem
fot. Instagram/natalia.kukulska

Natalia Kukulska skrytykowana za pozowanie z laktatorem

Piosenkarka nie uważa, by zrobiła coś złego. Co odpowiedziała zniesmaczonej fance?
Milena Oszczepalińska
Natalia Kukulska pozuje z laktatorem
fot. Instagram/natalia.kukulska
Natalia Kukulska niedawno wydała swoją kolejną płytę zatytułowaną „Halo tu ziemia!”. Teraz piosenkarka jest na etapie promocji krążka. Z tej okazji co jakiś czas wrzuca na swoim profilu na Instagramie posty np. z koncertów promujących płytę. Ostatnio postanowiła nieco zażartować i opublikowała zdjęcie z laktatorem przy uchu zamiast słuchawki i dodała hashtag #halotuziemia. Ne wszystkim jej fanom było jednak do śmiechu…

Natalia Kukulska zapozowała z laktatorem jak ze słuchawką telefoniczną

Piosenkarka oprócz tego, że kilka tygodni temu wydała kolejną płytę, w styczniu tego roku została mamą po raz trzeci. Znowu jest więc na etapie przewijania, noszenia, karmienia… A że ciągle jest aktywna zawodowo, do tego ostatniego wykorzystuje laktator, bo chce, żeby jej dziecko miało dostęp do mleka mamy nawet wtedy, gdy musi akurat grać koncert lub wyjść służbowo.

Postanowiła przy okazji zrobić sobie mały żarcik i wrzuciła na Instagram zdjęcie, na którym trzyma właśnie laktator jak telefon i podpisała je „halo tu ziemia”. Zobaczcie:
 

#halotuziemia 😂😂😂💁💁💁🍼🍼🍼

Post udostępniony przez Natalia Kukulska (@natalia.kukulska)


Miało być zabawnie, ale nie wszystkim się taki żart spodobał.
Redakcja poleca: Jak nie krzyczeć na dziecko – jak przestać krzyczeć? Jak krzyk wpływa na dziecko? [WIDEO]
Jeśli zastanawiasz się, jak nie krzyczeć na dziecko, najważniejszy krok do sukcesu masz już za sobą. Krzyczenie na dziecko przynosi bowiem fatalne skutki i wyrabia w maluchu nawyk rozwiązywania problemów podniesionym głosem. A to nie jest dobry kapitał na przyszłość. Psycholog wyjaśnia, czy można krzyczeć na dziecko, i jak przestać to robić.

Fanka do Natalii: „Naprawdę? Z laktatorem? Słabo strasznie...”

Dla jednej z internautek pozowanie z laktatorem to już przesada. Być może uznała, że to zbyt intymna rzecz, by robić sobie z nią zdjęcie. Nie wiadomo. Chociaż przecież Natalia na zdjęciu nie odciąga sobie mleka, nie jest też rozebrana. Piosenkarka nie przejęła się jednak tym, że nie trafiła w poczucie humoru fanki. Ze stoickim spokojem, a może nawet z lekką ironią odpowiedziała: „nic co ludzkie pani Olu. Zamiast słuchawki. Taki żart. Nie chciałam urazić pani uczuć”. Reszta komentarzy pod postem potwierdziła, że żart udał się piosenkarce. A że nie wszyscy byli zachwyceni, no cóż, nigdy nie da się zadowolić wszystkich.

Zobacz też: Natalia Siwiec: "PR na córce? Nie będę tego robiła"

Źródło: Instagram
Oceń artykuł

Ocena 4 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy