Natalia Kukulska
fot. ONS.pl

Stanowcze wyznanie Natalii Kukulskiej o aborcji

Czy piosenkarka usunęłaby ciążę? Przeczytajcie!
Milena Oszczepalińska
Natalia Kukulska
fot. ONS.pl
Przy okazji promocji nowej płyty Natalia Kukulska udzieliła wywiadu dla magazynu „Wysokie Obcasy”. Została w nim zapytana między innymi o obecną sytuację kobiet w Polsce i o to, co ona sama uważa m.in. na temat aborcji. Oto, co powiedziała. Przeczytajcie!

Co Natalia Kukulska sądzi na temat prawa kobiet do aborcji?

Z wywiadu wynika, że piosenkarka jak najbardziej popiera kobiety, które walczą o swoje prawa w tzw. czarnych protestach. Nie podoba jej się to, że to władza ma decydować o tym, co kobiecie wolno, a czego nie. Uważa, że kobieta sama powinna móc podejmować tak trudne decyzje, jak choćby ta o ewentualnej aborcji. Sama jednak przyznaje, że nie zdecydowałaby się usunąć ciążę. Powód? Natalia nie chce stawiać się w roli Boga i decydować, kiedy w łonie kobiety jest „tylko” płód, a kiedy dziecko. Nie boi się powiedzieć tego publicznie, choć uczestniczki czarnego protestu miałyby pewnie na ten temat odmienne poglądy.

Piosenkarka wyznała w wywiadzie:
Nie umiem zgodzić się z hasłami, które mówią o aborcji jako o zwykłym medycznym zabiegu usunięcia płodu. Ja nie umiem odpowiedzieć sobie na pytanie, kiedy kończy się płód, a zaczyna człowiek. Kiedy możemy decydować o czyimś życiu, nawet jeśli jest śladowe. (...) Nie dokonałabym aborcji”.

Zgadzacie się z Natalią? Temat aborcji wciąż budzi duże kontrowersje. Podzielcie się waszymi opiniami na ten temat.  

Zobacz też: Reese Witherspoon zaskoczyła córkę wzruszającym prezentem

Źródło: Viva.pl
Redakcja poleca: Czy jesteś za zaostrzeniem przepisów pozwalających na aborcję? [SONDA ULICZNA]
Zaostrzenie przepisów ustawy antyaborcyjnej wzbudza gorącą dyskusję społeczną. Zapytaliśmy przechodniów, co myślą na ten temat. Jesteście ciekawi odpowiedzi? Zobaczcie sondę!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy