Natalia Siwiec i Mia
fot. Instagram/nataliasiwiec.official

Natalia Siwiec odstawiła 3-letnią Mię od pampersów: „Dwa miesiące SIKANIA PO KĄTACH i jakoś ogarnęła”

Celebrytka pochwaliła się, że jej córeczka nie korzysta już z pampersów. Siwiec przyznała także, że Mii, która w sierpniu skończyła 3 latka, czasem zdarzają się napady złości.
Aleksandra Zaborowska
Natalia Siwiec i Mia
fot. Instagram/nataliasiwiec.official
Natalia Siwiec postanowiła rozpieścić swoich fanów sesją Q&A, czyli pytań i odpowiedzi na swoim profilu na Instagramie. Internauci zadawali modelce nawet najbardziej prywatne pytania, zarówno o jej życie, jak i jej córeczki.

Fani zadawali pytania Natalii Siwiec

W serii pytań od fanów Natalia Siwiec odpowiadała m.in. na pytania o napady złości u małej Mii. Wyjaśniła, jak sobie radzi w takich sytuacjach.

„Jestem przy niej, pytam, czy chce się przytulić. Mówię, że to normalne, że się złości. Czasem zostawiam w pokoju i przychodzę po kilkunastu sekundach, by zapytać, czy chce się przytulić (zawsze chce) i często, jak damy radę, dmuchamy w coś, by uspokoić oddech” – opisała modelka.

Internauci byli jednak zainteresowani także… kwestią odstawienia pampersów. Mama ujawniła, że mała „2 miesiące siusiała po kątach w Tulum i jakoś ogarnęła”.

Chociaż Mia skończyła dopiero 3 latka, już teraz widać, że ma mocny charakter. Niedawno została zapytana przez mamę czy chciałaby być taka, jak ona, kiedy dorośnie. Rezolutna dziewczynka odpowiedziała jednak, że chciałaby  „być taka jak Mia. Każdy jest inny przecież”.
 
Źródło: Instagram, Pudelek

Zobacz też:
Redakcja poleca: Katarzyna Zielińska przyznaje, że dla dziecka całkiem "straciła głowę". Znacie to? [WIDEO]
Aktorka przyznaje, że mały Henio owinął ją sobie wokół palca. Rozumiecie, co ma na myśli?
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy