GRY
 
 

Tym zdjęciem Natalia Siwiec udowodniła, że sama urodziła Mię

"Zamknęłaś usta wszystkim hejterom" - piszą internauci. Fankom wystarczył jeden szczegół.

Natalia Siwiec
fot. Instagram.com
Ogłoszona w maju ubiegłego roku informacja o ciąży Natalii Siwiec była wielkim zaskoczeniem nie tylko dla dziennikarzy, ale i dla fanów celebrytki. Kiedy Natalia opublikowała pierwsze zdjęcia po porodzie, wyglądała tak, jakby w ogóle nie była w ciąży. W komentarzach pod artykułami na temat modelki zaroiło się od informacji, że zapewne udawała ciążę, a dziecko urodziła surogatka.

Choć sama Natalia starała się unikać komentarzy dotyczących ciąży, to wszystko wskazuje na to, że znalazła sposób na to, jak rozwiać wszelkie wątpliwości. Natalia Siwiec i jej mąż wspólnie z córeczką wybrali się na wakacje do Meksyku. Na Instagramie pochwalili się zdjęciami z wyjazdu. Celebrytka opublikowała zdjęcie, na którym pozuje wraz z córeczką. Pokazała nie tylko arbuzową stylizację Mii i niesamowitą figurę po ciąży, ale także coś jeszcze.

 

#kochambyćmamą #jaramsiękażdymdniem #tulum #bibiśiapierwszewakacje #byćarbuzem

Post udostępniony przez NATALIA SIWIEC (@nataliasiwiec.official)


Internauci szybko zasypali modelkę komplementami, a część z nich zauważyła, że Natalia ma na brzuchu charakterystyczną kreskę, uznawaną za "symbol ciąży". Ciemna kreska biegnąca od pępka w dół do wzgórka łonowego to efekt zmian zachodzących w organizmie przyszłej mamy. Wzrost poziomu progesteronu powoduje stężenie w niektórych miejscach na skórze pigmentu (czyli ciemnego barwnika). Stąd właśnie brunatna kreska na brzuchu, zwana także linea negra.

W końcu zamkniesz usta tym, którzy twierdzą, że kupiłaś dziecko czy wynajęłaś sugoratkę.

Widać ze Natalia była w ciąży , na brzuszku kreska od pępka w dół nadal jest.

Piękna, szczęśliwa mama, blizna zamyka wszystkim hejterom buzię. Udanych pierwszych wakacji - pisały zachwycone wielbicielki Natalii. - pisali internauci.

Myślicie, że Natalia Siwiec celowo pokazała to zdjęcie, żeby raz na zawsze zamknąć temat plotek? Czekamy na wasze komentarze!

Zobacz także:
Redakcja poleca: Jaką rolę w twoim dzieciństwie odegrała babcia? [SONDA ULICZNA]
O to, jaką rolę w naszym dzieciństwie odegrała babcia zapytaliśmy przechodniów. W niedzielę obchodzimy Dzień Babci i z tej okazji życzymy wszystkim babciom dużo zdrowia i uśmiechu!

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj