Natalia Siwiec
fot. ONS.pl

Natalia Siwiec promuje lakier do paznokci zdjęciem z rączką małej Mii

A tak niedawno przyznawała, że nie będzie się promować kosztem córki...
Milena Oszczepalińska
Natalia Siwiec
fot. ONS.pl
Natalia Siwiec jeszcze niedawno twierdziła, że nie zamierza promować się kosztem córki. W ciąży ukrywała brzuszek, przez co nawet niektórzy posądzali ją, że wcale w niej nie była… Ostatnio w jednym z wywiadów wyznała, że powodem nieafiszowania się ciążą był fakt, że nie chciała uprawiać PR-u na córce. Twierdziła: „PR na córce? Nie będę tego robiła”. Najwyraźniej kiedy Mia pojawiła się już na świecie, Natalia zmieniła zdanie, bo właśnie postanowiła wypromować własne lakiery do paznokci zdjęciem, na którym jest rączka dziewczynki. Cóż za konsekwencja!

Zgłoś się do testowania i zdobądź 1 z 200 opakowań Enfamil Premium 3!

Natalia Siwiec promuje lakiery do paznokci zdjęciem z małą Mią

Modelka pochwaliła się na Instagramie lakierem do paznokci z kolekcji Mama Style, którą stworzyła dla jednej z marek. Wrzuciła zdjęcie, na którym jest jej dłoń oraz malutkie rączki Mii. Czy takie zdjęcie to nie jest PR kosztem córki? Albo modelka uważa, że nie, albo zmieniła jednak zdanie i nie przeszkadza jej już angażowanie córki w promocję swojej osoby.
A oto zdjęcie, które Natalia opublikowała na swoim profilu na Instagramie. Dobrała kolor lakieru do różowej bluzy Kenzo, którą ma na sobie Mia. Zobaczcie:
 

Paznokcie kolor Can’T Speak French z mojej kolekcji MAMA STYLE dla @indigonails

Post udostępniony przez NATALIA SIWIEC (@nataliasiwiec.official)

Redakcja poleca: Natalia Siwiec nie dała Mii prezentu na urodziny. Za to od innych dostała ich mnóstwo! [WIDEO]
Gwiazda wyprawiła niedawno 3-letniej córce bardzo wystawne przyjęcie urodzinowe, na którym były balony i inne dekoracje, ogromny tort, a nawet alpaki. Dziewczynka dostała też masę prezentów, ale tylko od gości.

Czy Natalia Siwiec zdecyduje się na PR kosztem córki?

Jak myślicie? Może w ciąży faktycznie miała zamiar nieangażowania córki w swoje życie zawodowe, jednak zabrakło jej konsekwencji. Wiemy, że Natalia jest w stanie sprzedać wiele dla sławy, może więc już wkrótce zobaczymy ją w komercyjnej sesji wraz z Mią. Wydaje nam się, że jest to prawdopodobne. Tymczasem jednak mamy subtelny PR z małymi rączkami dziewczynki… 

Zobacz też: Natalia Kukulska skrytykowana za pozowanie z laktatorem

Źródło: Instagram
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy