Natalia Siwiec zdradziła szczegóły ze swojej historii karmienia piersią
fot. Instagram/nataliasiwiec.official/kolaż mamotoja.pl

Natalia Siwiec zdradziła, jak długo karmiła piersią. „Mia do dziś potrafi sama wyciągnąć cycusia”

Modelka zorganizowała niedawno na swoim koncie na Instagramie Q&A dla fanów, podczas którego odpowiedziała na wiele pytań. Zdradziła m.in. do kiedy karmiła córkę piersią, czy używała laktatora i czy Mia miała problemy ze ssaniem.
Milena Oszczepalińska
Natalia Siwiec zdradziła szczegóły ze swojej historii karmienia piersią
fot. Instagram/nataliasiwiec.official/kolaż mamotoja.pl
Natalia Siwiec należy do tych gwiazd, które chętnie dzielą się swoim życiem prywatnym ze światem. Modelka zdecydowała się nawet na publiczne opowiedzenie o tym, jak wyglądała jej historia karmienia piersią. Zrobiła to przy okazji Q&A zorganizowanego dla fanów. Jesteście ciekawi, jak długo gwiazda karmiła Mię piersią i dlaczego przerwała akurat w tym momencie?

Fanka spytała Natalię Siwiec, do kiedy karmiła córkę piersią

Wśród pytań zadanych modelce wiele dotyczyło Mii – jej wychowania, upodobań oraz tego, jak długo dziewczynka piła mleko z piersi, a jak długo mleko modyfikowane. Natalia szczerze odpowiedziała na każde z nich. Przyznała: „Karmiłam tylko dwa miesiące, bo nie miałam pokarmu”. Być może powodem tego stanu był fakt, że Mia nie potrafiła ssać piersi (co doskonale stymuluje produkcję pokarmu), więc gwiazda korzystała z laktatora – odciągała pokarm i podawała go córce z butelki.

Natalia Siwiec zdradziła też, że za namową Karoliny Malinowskiej (żony Oliviera Janiaka) przystawiała Mię regularnie do piersi, „by sobie possała”, co okazało się bardzo dobrym rozwiązaniem. Co ciekawe, „Mia do dziś potrafi sama wyciągnąć cycusia, by się uspokoić lub okazać miłość” – wyjawiła modelka.

Co jeszcze na temat Mii powiedziała Natalia Siwiec?

Celebrytka odpowiedziała też na inne pytania fanów dotyczące 3-letniej córki. Wspomniała, że Mia nie ma nigdy wymierzanych kar lub nagród za jakieś zachowanie, nie korzysta z nocnika, bo uważa, że jest już na niego za duża (została odpieluchowana w okolicach trzecich urodzin), bardzo lubi latać samolotem i podróżować oraz chodzi do przedszkola językowego.

Źródło: Instagram

Zobacz także:
Redakcja poleca: Jak karmić dziecko piersią cz. 2
W tej części filmu poznasz wygodne pozycje przy karmieniu piersią.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy