GRY
 
 

Natasza Urbańska

Natasza pojawiła się ostatnio na pokazie mody. Wyglądała wspaniale. Nie ukrywała zaokrąglonego brzuszka, a nawet podkreślała go obcisłą sukienką.

fot. ONS
Natasza Urbańska (31 l.) świetnie znosi ciążę i udowadnia, że przyszłe mamy mogą aktywnie spędzać czas. Co rusz pojawiają się jej zdjęcia na zakupach – to w centrum handlowym, to na bazarku. Na początku września razem z mężem Januszem Józefowiczem (49 l.) pojawili się w programie Szymona Majewskiego. Show zaczęło się od namiętnego pocałunku pary. Natasza przyznała, że zakochała się w Januszu już jako trzynastolatka. Opowiadała też, że była zazdrosna o męża, kiedy w noc poślubną jej miejsce w łóżku zajęła... ich suczka. Spekuluje się, że młodzi małżonkowie planują więcej dzieci. Na forach internetowych trwają zaś zakłady, czy teraz urodzi się córeczka Teona, czy synek Jeremi. Na razie „dobrze poinformowani” twierdzą, że będzie chłopiec...

Do dwóch razy sztuka
Szymon Majewski już raz zapraszał Nataszę do swojego show. Wtedy na jej występ nie zgodził się prezes TVP, bo była gwiazdą tej stacji. We wrześniu już nic nie stanęło na przeszkodzie i razem z mężem Januszem Józefowiczem byli gośćmi premierowego odcinka „Szymon Majewski Show”.


Redakcja poleca: Martyna Wojciechowska dla córki staje po stronie natury!
Znana dziennikarka, podróżniczka i pisarka oraz mama 9-letniej Marysi jest również ambasadorką programu „Po stronie natury". I nie ukrywa, że robi to dla dziecka.

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj