GRY
 
 

Nauka spadania – film dla rodziców w Kinie pod Baranami, 27.03, Kraków

Zapraszamy rodziców z dziećmi na seans filmu Nauka spadania – wzruszy i rozbawi rodziców, a dzieci w tym czasie będą mogły spać lub bawić się w specjalnie dla nich wyznaczonym miejscu. Pokaz w Kinie pod Baranami.

nauka spadania, film, baranki w pieluchach
fot. materiały prasowe
W specjalnym cyklu Baranki w Pieluchach krakowskiego Kina pod Baranami, tym razem zapraszamy na komedię brytyjską Nauka spadania. Warunki na sali dostosowane są do komfortu młodych kinomanów – dzieci mogą bawić się spokojnie na kocach, gdyż światło nie jest całkowicie wygaszane, lub spokojnie spać, ponieważ dźwięk jest przyciszony.
 
W tym czasie rodzice mogą obejrzeć film, w tym tygodniu będzie to komedia pod tytułem Nauka spadania. Jest to ekranizacja powieści Nicka Hornby’ego, autora bestselleru Był sobie chłopiec. Ciepła i pełna humoru opowieść rozbawi i wzruszy. Opowiada o tym, jak w sylwestrową noc, na dachu londyńskiego wieżowca, spotyka się czwórka zdesperowanych ludzi, którzy przyszli tu, aby ze sobą skończyć. Postanawiają jednak wspólnie odwlec decyzję choć do Walentynek...
 
bilety: 12 zł, maluch gratis!

Sprawdź inne wydarzenia kulturalne w twoim mieście
Redakcja poleca: Jaką rolę w twoim dzieciństwie odegrała babcia? [SONDA ULICZNA]
O to, jaką rolę w naszym dzieciństwie odegrała babcia zapytaliśmy przechodniów. W niedzielę obchodzimy Dzień Babci i z tej okazji życzymy wszystkim babciom dużo zdrowia i uśmiechu!
Doładuj
Przeładuj