GRY
 
 

Neodex - zdrowa skóra twojego maluszka

Nowość - Neodex to delikatna, hipoalergiczna maść dla dzieci, o działaniu ochronnym 
i natłuszczającym.

Neodex, maść dla niemowląt, maść na podrażnioną skórę dziecka
fot. materiały prasowe
Skóra małych dzieci, a w szczególności noworodków i niemowląt, nie jest jeszcze w pełni dojrzała. Ma znacznie słabiej wykształconą warstwę rogową naskórka oraz ochronną barierę lipidową, przez co szybciej traci wodę, jest podatna na podrażnienia, uszkodzenia i zakażenia. Nie chroni w pełni przed szkodliwymi substancjami, alergenami 
i mikroorganizmami chorobotwórczymi.

Szczególnie delikatne są te okolice, które przez większą część dnia przykrywa pieluszka, jednak nie tylko one wymagają specjalistycznej pielęgnacji od pierwszego dnia życia. U małych dzieci często występują reakcje alergiczne, które mogą prowadzić do pojawienia się bolesnych podrażnień, wysuszenia, zaczerwienienia lub nawet pękania naskórka.

Dlatego też troska o skórę dziecka nie powinna ograniczać się wyłącznie do dbania o higienę. Należy zadbać również o jej zabezpieczenie przed działaniem czynników drażniących oraz załagadzać już powstałe podrażnienia. Dla każdej matki najważniejsze jest, aby swojemu dziecku zapewnić komfort i zdrowy, prawidłowy rozwój. Te oczekiwania spełnia preparat 
Neodex – delikatna, hipoalergiczna maść dla dzieci, o działaniu ochronnym 
i natłuszczającym.

Zadbaj o skórę swego maluszka, aby każdy dotyk stanowił najczulszą pieszczotę!

Maść Neodex można stosować zarówno do pielęgnacji skóry podrażnionej, popękanej i atopowej, na drobne otarcia i skaleczenia, jak i do codziennej pielęgnacji całego ciała dziecka oraz do profilaktyki. Dzięki takim składnikom aktywnym jak:
  • dekspantenol,
  • alantoina,
  • olej migdałowy,
  • witamina F,
  • lanolina
hipoalergiczna maść pielęgnuje delikatną skórę dziecka, stymuluje procesy gojenia się skóry, natłuszcza i nawilża, łagodzi podrażnienia, odbudowuje ochronną barierę lipidową, zapobiegając ich ponownemu wystąpieniu. Składniki, których użyto do produkcji maści Neodex zostały starannie wyselekcjonowane na podstawie wyników wieloletnich badań naukowych i dobrane w taki sposób, aby zapewniały wysoką skuteczność działania oraz bezpieczeństwo stosowania.

Maść Neodex posiada pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka. Może być stosowana również przez karmiące matki w przypadku podrażnienia brodawek sutkowych. Niewielką ilość maści należy wsmarować po każdym karmieniu (przed kolejnym przystawieniem dziecka brodawkę trzeba umyć).

Neodex maść (tuba 30 g) – dostępna w aptekach w cenie ok. 16 zł
Redakcja poleca: Zobacz, jak Anna Dereszowska znalazła talent w sobie i co odkryła u swojej córki! [WIDEO]
"Szkoliłam rysunek, bo miałam być architektem" – mówiła aktorka podczas spotkania w Akademii 5.10.15. Zdradziła jedną ważną rzecz, która pomogła jej znaleźć klucz do tego, co chce w życiu robić!

Ocena (14 ocen)

4.7
Doładuj
Przeładuj