Nicole Kidman

Aktorka wreszcie pokazała światu swoją córeczkę Sunday. Zdradziła też, że... wybrała już dla niej narzeczonego!
Aktorka dowiedziała się, że spodziewa się dziecka, na planie dramatu „Australia”. W tym samym czasie co ona w ciążę zaszło sześć innych kobiet pracujących nad filmem. „Wierzę, że to zasługa wody, w której pływałyśmy. Nie bez przyczyny wodospady miasteczka Kununurra nazwa się wodami płodności”, śmieje się Nicole.

Fani Nicole Kidman (41 l.) długo czekali na chwilę, kiedy zobaczą jej maleńką córeczkę. Aktorka odrzuciła wartą milion dolarów propozycję wzięcia udziału w sesji fotograficznej z Sunday Rose, ukrywała ją też przed paparazzi. Kiedy przyjechała do Londynu, gdzie kręci zdjęcia do musicalu „Nine”, najpierw nosiła małą w specjalnej chuście. Nagrania odbywają się w słynnym studiu Beatlesów na Abbey Road. „Kiedy śpiewam, Sunday jest dla mnie natchnieniem”, mówi Kidman. 

Potem jednak, jak sama przyznaje, Nicole poczuła się zmęczona zabawą w kotka i myszkę z fotoreporterami i postanowiła wreszcie pokazać światu trzymiesięczą Sunday! Zdradziła także, że wybrała dziewczynce narzeczonego. Jest nim dwuletni synek jej serdecznego przyjaciela Russela Crowe’a – Tennyson. „Głęboko wierzę w zaaranżowane małżeństwa”, powiedziała Kidman. Jak na tak nowoczesną kobietę, to dość staroświeckie podejście do sprawy…         


Redakcja poleca: Martyna Wojciechowska dla córki staje po stronie natury!
Znana dziennikarka, podróżniczka i pisarka oraz mama 9-letniej Marysi jest również ambasadorką programu „Po stronie natury". I nie ukrywa, że robi to dla dziecka.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy