fot. ONS

Nicole Kidman planuje adopcję

Aktorka adoptuje wietnamską sierotę. Właśnie finalizuje związane z tym formalności.
fot. ONS
Kiedy dziesięć miesięcy temu na świecie pojawiła się jej córka, Sunday Rose, Nicole Kidman (42 l.) twierdziła w wywiadach, że chce się szybko postarać o rodzeństwo dla niej. Wywołała tym spore zaskoczenie. Tajemnicą poliszynela było bowiem, że aktorka, która w czasach związku z Tomem Cruise’em kilka razy poroniła, miała już spore kłopoty z donoszeniem Sunday Rose. Szybko okazało się jednak, że Kidman wcale nie zamierza ponownie zachodzić w ciążę. Zamiast tego rozpoczęła starania o adopcję dziecka z Wietnamu. Informację tę potwierdził oficjalnie przedstawiciel tamtejszego ministerstwa sprawiedliwości. Odmówił jednak podania terminu adopcji oraz płci dziecka. Nieoficjalnie mówi się jednak, że Kidman może ponownie zostać mamą jeszcze w tym roku.             

Ameryka? Jaka Ameryka?!
Ponieważ prawo w Stanach zabrania adopcji dzieci z Wietnamu, Nicole i Keith wyprowadzili się  kilka miesięcy temu z Ameryki (gdzie oboje mieszkali od kilkunastu lat) i wrócili do swojej ojczystej Australii.

Macierzyństwo ponad karierą
Odkąd została mamą Sunday Rose, Kidman – słynąca przedtem z wyjątkowej pracowitości – znacznie ograniczyła swoją działalność zawodową. W ciągu najbliższych pięciu lat zagra jedynie w trzech filmach (m.in. niezatytułowanym jeszcze obrazie Woody’ego Allena).

Nadal was kocham
Za czasów małżeństwa z Tomem Cruise’em Nicole adoptowała dwójkę amerykańskich sierot: 16-letnią obecnie Isabellę i 14-letniego Connora. Po rozwodzie to Kidman stała się ich  główną opiekunką. „To, że mam własne dziecko, nie oznacza, że przestałam je kochać”, zapewnia aktorka.

Aż trudno uwierzyć
Jeszcze kilka lat temu mąż Nicole Kidman, 42-letni artysta country Keith Urban, uchodził za lekkoducha i hulakę. Po przyjściu na świat Sunday Rose przeszedł metamorfozę w odpowiedzialnego i opiekuńczego tatę.


Redakcja poleca: Martyna Wojciechowska dla córki staje po stronie natury!
Znana dziennikarka, podróżniczka i pisarka oraz mama 9-letniej Marysi jest również ambasadorką programu „Po stronie natury". I nie ukrywa, że robi to dla dziecka.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy