GRY
 
 

Nicole Richie kontra Christina Aguilera

Niedawno obydwie zostały szczęśliwymi mamusiami. Która z nich szybciej powróciła do dawnej formy? Głosuj!

fot. ONS
Te gwiazdki amerykańskiego showbiznesu od dawna we wszystkim ze sobą rywalizują. Obie urodziły jednego dnia, tj. 12 stycznia 2008 r., w jednym szpitalu Cedars-Sinai Medical Center w Los Angeles. Nicole jest mamą dziewczynki o imieniu Harlow Winter Kate Madden, natomiast Christina ma synka, Maxa Lirona.

Najpierw panie licytowały się o to, która dostanie więcej pieniędzy za pierwsze zdjęcie nowo narodzonego dziecka, teraz ścigają się w zrzucaniu zbędnych kilogramów po ciąży.

Christina Aguilera, by osiągnąć ten cel, postanowiła rzucić się w wir pracy. "Ciąża i poród zupełnie mnie odmieniły, a mój synek jest tak cudowny, że inspiruje mnie do napisania kolejnych piosenek" - tłumaczyła Aguilera. Trzeba przyznać, że artystka wygląda olśniewająco. Wraca też do swojej zgrabnej figury, choć kosztuje ją to sporo wysiłku. Ma specjalnie dla niej opracowaną dietę, ćwiczy na siłowni pod okiem trenera. Musi się tak katować, bo wkrótce rusza w trasę. A na scenie nie pokaże się z nadwagą.

Gwiazda reality show, Nicole Richie narzeka, że po porodzie jej piersi są za duże! Córka Lionela ma wyraźny kłopot z zaakceptowaniem swojej figury po porodzie. W rekordowym tempie zrzuciła dodatkowe kilogramy, jednak problemem pozostaje obfity biust. Gwiazdka powiedziała magazynowi OK!: "Mam teraz większe piersi i naprawdę mi się to nie podoba. Nie pasują ani do mojej figury, ani garderoby, z takim biustem nie czuję się sobą. Poza tym nie jestem przwyczajona do noszenia biustonosza. Nie lubię tego!" Zaniepokojeni przyjaciele Nicole Richie powiedzieli magazynowi "OK", że gwiazda bardzo poważnie myśli o powrocie do poprzedniej figury, gdyż znów skrupulatnie liczy kalorie. Mają jednak nadzieję, że Richie nie wpadnie znów w anoreksję.

Teraz sama możesz ocenić, która z nich jest piękniejszą mamą...


Redakcja poleca: Czy łatwo jest powrócić do pracy po ciąży? [SONDA ULICZNA]
Zapytaliśmy przechodniów, czy powrót do pracy po ciąży jest łatwy. Jesteście ciekawi odpowiedzi? Zobaczcie sondę!

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj