Dziewczynka bez rąk je stopami
fot. YouTube Elmira Knutzen

Nie do wiary, jaką wolę walki ma ta mała dziewczynka! film

Choć urodziła się bez rąk, ćwiczy jedzenie sztućcami, posługując się nimi za pomocą stóp!
Marta Kabulska
Dziewczynka bez rąk je stopami
fot. YouTube Elmira Knutzen
Są filmy, które w ciągu jednego dnia obiegają cały świat. Wśród takich internetowych hitów najczęściej znajdziemy wygłupy czy wpadki. Tym bardziej cieszy nas, że tak ogromną popularność zyskał ten film. Pokazuje on wolę walki i siłę małej dziewczynki. Choć Little Vasilina urodziła się bez rąk, nie powstrzymało jej to przed nauką większości czynności, które robią jej rówieśnicy. Mała bohaterka nie tylko je samodzielnie, ale używa do tego sztućców. Świetnie jej to wychodzi! Zobaczcie sami.
 

Na filmie, wrzuconym do sieci przez Rosjankę Elmira Knutzen mamę małej gimnastyczki, możemy podziwiać, jak Vasilina trzymając widelec między palcami stopy, posługuje się nim, tak, jak jej rówieśnicy trzymający go w rękach. Dzięki zręcznemu manewrowaniu nogami może jeść samodzielnie. Jesteśmy pełni podziwu! Wspaniała dzielna dziewczynka!

Zobacz też: Dzieci zachowują się o 800% gorzej, gdy są pod opieką mamy. Nie bez powodu!
 
Redakcja poleca: Kiedy dziecko jest gotowe na BLW? [WIDEO]
Chcesz rozszerzać dietę dziecka metodą BLW (Bobas Lubi Wybór)? Zastanawiasz się kiedy twój maluch będzie gotowy na rozszerzanie diety i samodzielne jedzenie? Pytamy o oznaki gotowości dziecka dwie doświadczone mamy: Annę Piszczek i Joannę Anger z bloga Ala'Antkowe BLW.

Ocena (1 ocena)

5.0
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Kalendarze Adwentowe DIY

O tym się mówi!