GRY
 
 

Nie każdy rodzic zrobiły coś takiego. Wielkie brawa dla tego taty!

Rodzice okazują dzieciom miłość na wiele sposobów. Nie każdy tata odważyłby się na taki krok!

Tata dla córeczki przebrał się w strój syrenki
fot. Imgur/Calicutie66
Disneyland to miejsce, w którym wszystko może się zdarzyć. Widok dorosłego mężczyzny w błyszczącej, obcisłej spódnicy z koroną na głowie nie jest niczym zaskakującym. Tym bardziej, jeśli ten mężczyzna jest tatą.

Jeden z użytkowników serwisu Imgur zamieścił zdjęcie, które zdobyło nasze serca i wywołało uśmiech na twarzach. Na zrobionym w Disneylandzie zdjęciu widzimy tatę trzymającego za rękę kilkuletnią córeczkę. Dziewczynka jest przebrana za jedną z Disneyowskich księżniczek – Małą Syrenkę. Tata dziewczynki stanął na wysokości zadania i przebrał się za tatę Arielki, króla Trytona. Niebieski, połyskujący ogon i złota korona na głowie to nie wszystko. Przyjrzycie się zdjęciu – ten supertata nie zapomniał nawet o złotych bransoletkach. Brakuje jedynie trójzębu!

Polecamy: Wielki szacunek dla tego ojca za jego heroiczną postawę

Zobaczcie zdjęcie:
 
mermaid and her mer-dad at disneyland


Uwielbiamy rodziców, którzy mają do siebie dystans i potrafią bawić się ze swoimi maluchami tak, jakby sami byli dziećmi. Ten tata zasługuje na szczególne brawa – nie każdy pan odważyłby się założyć taki strój!

Czytaj także: Każde dziecko powinno zaczynać dzień w ten sposób, brawo!
Redakcja poleca: Mężczyzna w ciąży - rewolucyjny pas pozwalający tacie poczuć ruchy płodu (VIDEO)
Marka Huggies z okazji Dnia Ojca stworzyła specjalny pas umożliwiający mężczyźnie czucie ruchów swojego nienarodzonego dziecka. Zobacz, jak to działa.
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Warto przeczytać

Zainspiruj się najnowszymi trendami