GRY
 
 

Nie lubisz, kiedy gwiazdy ukrywają twarze swoich dzieci? Mają ku temu ważne powody

Paulina Krupińska zdradziła, dlaczego jest to tak ważne. Przeczytaj!

Paulina Krupińska z dzieckiem
fot. Instagram/pkrupinska
Pod jednym z ostatnich postów Roberta Lewandowskiego na Instagramie jedna z fanek mocno oburzyła się, bo piłkarz wrzucił zdjęcie jak bawi się z córką, ale w ogóle nie widać jej twarzy, a jedynie sylwetkę od tyłu. Zdenerwowało ją to, że Klara po raz kolejny pokazana jest tak, że niewiele można dostrzec i zaczęła zastanawiać się, czy dziewczynka jest aż tak brzydka, że trzeba ją ukrywać przed światem…

Zgłoś się i testuj: zdobądź 1 z 1000 opakowań mleka następnego NAN OPTIPRO® Plus 2.

Otóż nie, wcale nie o to chodzi gwiazdom, które nie chcą upubliczniać wizerunków swoich dzieci. Mają ku temu zupełnie inny, naprawdę ważny powód. Jaki? Spytana dokładnie o to samo modelka Paulina Krupińska w rozmowie z Party.pl wyjaśniła, dlaczego nie może pokazywać twarzy dziecka. Przeczytajcie!

Dlaczego gwiazdy ukrywają twarze swoich dzieci?

Gwiazdy, tak samo jak my wszyscy, chcą od czasu do czasu pochwalić się w sieci tym, co się u nich aktualnie dzieje albo jak zmieniają się ich pociechy. Jeśli jednak starają się przy tym zachowywać anonimowość dzieci, robią to dlatego, że chcą zapewnić im komfort i poczucie bezpieczeństwa.
Paulina Krupińska spytana przez dziennikarza serwisu Party.pl o to, dlaczego nigdy nie ujawnia twarzy dziecka na zdjęciach, wyjaśniła:
Bardzo się cieszę etapem bycia mamą i tak naprawdę bardzo bym chciała się tym podzielić. Jest tyle cudownych momentów w moim życiu, że chcę się tym podzielić z osobami, które mnie wspierają, ale chronię tą prywatność, bo w momencie, gdybym pokazała twarz dziecka, to już zawsze, nawet bez mojej obecności przy nim, fotoreporterzy czy paparazzi mogliby mu robić zdjęcia, a chcę, żeby moje dzieci miały prywatność i beztroskie dzieciństwo”. Prawdopodobnie inne gwiazdy, np. wspomniany Robert Lewandowski, również z tego ważnego powodu nie chcą upubliczniać twarzy dzieci. Przynajmniej na razie.

Myślicie, że gwiazdy dobrze robią, że nie chcą wciągać swoich małych dzieci do show-biznesu?
Zobacz też: Robert Lewandowski opublikował rozczulające zdjęcia z Klarą

Źródło: Party.pl, Instagram
Redakcja poleca: Ania Lewandowska podpowiada jak ćwiczyć w ciąży – film
Jakie ćwiczenia w ciąży są bezpieczne, a jakie nie? Swoje sposoby na ból pleców w ciąży i wzmocnienie organizmu zdradza Ania Lewandowska, trenerka osobista – obejrzyj film!
Doładuj
Przeładuj