GRY
 
 

"...Nie nam oceniać SENS PŁODZENIA TAKICH DZIECI" Ohydna odpowiedź na prośbę matki chorego dziecka!

Matka ciężko chorego dziecka zwróciła się z prośbą o rabat od drukarni na wydrukowanie apelu o pomoc. Rabatu nie dostała, za to otrzymała poniżającą, dyskryminującą odpowiedź, która insynuuje, że życie jej dziecka nie ma żadnego sensu!

Beata Olek chciała wydrukować apel o pomoc finansową dla jej czteroletniego chorego dziecka. Zwróciła się z prośbą o rabat do jednej z drukarni. I dostała odpowiedź, która zwala z nóg! 

"Niestety, ale nie pomożemy. Podobne apele bardzo się obecnie upowszechniły. Dostajemy ich w różnej formie kilkanaście tygodniowo. Nie nam oceniać ich wiarygodność, sytuację materialną czy sens płodzenia takich dzieci. Pozdrowienia, Maciej Szumski"Odmowa rabatu to oczywiście święte prawo każdej firmy – ale nikt nie ma prawa pisać w taki sposób do matki ciężko chorego dziecka! Szanowny Panie Macieju Szumski z Drukarnia.pl – rzeczywiście nie panu oceniać ani wiarygodność ani cokolwiek innego. My za to oceniamy pana odpowiedź jako ohydną dyskryminację chorego dziecka i jego matki. 

Zuzia Olek-Górak ma 4 lata i żyje z autyzmem i padaczką. W dodatku, ze względu na swoją chorobę neurologiczną, nie czuje bólu, a to zagraża jej życiu i zdrowiu. Mimo obciążeń zdrowotnych, dziewczynka cały czas się rozwija, żeby jednak rozwijać się nadal, potrzebuje pomocy specjalistów – a to kosztuje.

 Żeby pomóc Zuzi możecie przekazać  1% podatku albo darowiznę pieniężną na subkonto Zuzi w Fundacji Dzieciom "Zdążyć z pomocą". 
Redakcja poleca: Gdy rodzi się chore dziecko...
Czasem ciąża przebiega bez niepokojących objawów, a mimo to na świat przychodzi chore dziecko. Jak dowiadują się o tym rodzice? Czy mogą liczyć na wsparcie?

Ocena (1 ocena)

6.0
Doładuj
Przeładuj